Zpět na » Premier League » Oxlade-Chamberlain přestoupil z Arsenalu do Liverpoolu

Premier League - Oxlade-Chamberlain přestoupil z Arsenalu do Liverpoolu

Oxlade-Chamberlain přestoupil z Arsenalu do Liverpoolu © liverpoolfc.com - Alex Oxlade-Chamberlain

3

Líbilo se

31.08. - NEPŘEHLÉDNĚTE Arséne Wenger celé léto dával najevo své přesvědčení, že Alex Oxlade-Chamberlain podepíše novou smlouvu, nebo alespoň setrvá v Arsenalu na poslední sezonu, opak je nakonec pravdou. Oxlade-Chamberlain v posledních dnech odmítl přestup do Chelsea, aby se podle svého přání stal novou posilou Liverpoolu.

Chamberlainovi v Arsenalu zbýval do konce smlouvy pouhý rok. Vedení Gunners nabízelo hráči novou smlouvu, díky které by si mohl vydělat 180 tisíc liber týdně, Chamberlain však kontrakt odmítl i z toho důvodu, že by raději nastupoval ve středu zálohy než na kraji.

I proto se nakonec upsal Liverpoolu, který upřednostnil před londýnskou Chelsea. Reds za anglického fotbalistu Arsenalu zaplatí 35 milionů liber. Sám Chamberlain bude příštích 5 let pobírat v Liverpoolu 120 tisíc liber.

Oxlade-Chamberlain přišel do Arsenalu v roce 2011 ze Southamptonu. Gunners za něj tehdy zaplatili 12,5 milionu liber. V dresu Arsenalu zasáhl ve všech soutěžích do 198 zápasů. V nich zaznamenal 20 branek a na dalších 32 přihrál.

Po Mohamedu Salahovi (34 milionů liber), Andrew Robertsonovi (8 milionů liber) a Dominicu Solankemu se Chamberlain stává čtvrtou posilou Reds. Liverpool je v posledních hodinách přestupového okna spojován i s Thomasem Lemarem z Monaka a jako již tradičně s Virgilem Van Dijkem ze Southamptonu.

zdroj: twitter.com

Ondřej Pražák / bbc.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Kuzma - 31.08. Odpovědět

"Starý, dobrý" Arsenal se rozpadá. Nikdo nechce věčně čekat na titul, a výhra v FAcupu pro většinu není pořádná trofej. Hráči chtěji tituly, ty hodnotí jejich působení v klubech. I výdělky jsou většinou větší jinde, než zrovna v Arsenalu. Dokud tam bude Wenger, k lepšímu se nezlepší vůbec nic.

Kuzma

logicky..budoucnost scouserů pod sice pojašeným skopčákem Kloppem je mnohem světlejší než Arsenalu pod taktovkou senilního dědka Wengera.. i Fergie narozdíl od něj byl soudnej a ukončil to než byla ostuda..tenhle šašek díky své tvrdohlavosti jen klesá a klesá a nikdy se na takovou uroven jako SAF nemá ani neměl šanci dostat.. Smajlík 7

MUFC_RedArmy
balmain - 31.08. Odpovědět

Lol to co je za sracku ze fergie to ukončil než byla ostuda??? On by těžko někdy nějakou ostudu udělal ty vole..

balmain

je pravda že fergie by nikdy nedostal 4ku od scouserů..zas na druhou stranu poslední sezony pod ním už to taky skřípalo a jedinej kdo to mohl vědět byl on..proto šel do důchodu a nechal to Moyesovi ..bohužel ten se s tím nepopral tak jak by si asi SAF představoval...muj názor

MUFC_RedArmy

btw.: slovní spojení "než byla ostuda" bylo řečeno hodně s nadsázkou jak říkáš tohle by Fregie nikdy nedopustil..ona ta ostuda bylo samotný přenechání otěží Moyesovi..však Fergie ho sám doporučil

MUFC_RedArmy

Facepalm...

Bal-lack
Srnek - 31.08. Odpovědět

nepoužívej tyhle děcké výrazy tipu facepalm a tak podobně, díky, já vim že seš malej zmrd ale trochu se kroť

Srnek

píše se to kdyžtak "dětské" mladej Smajlík 7

MUFC_RedArmy

Ano facepalm je dětský... a tvá reakce je dokonale dospělá. Bože tyhle výjevy by se měli utrácet.

Bal-lack

příští týden ti to paní učitelka v hodinách mluvnice vysvětlí srnečku nestyď se zeptat.. Smajlík 7

MUFC_RedArmy

ja by som bol za ak by sa Alexis sťahoval, ak nechce za Arsenal hrať, nech radšej prestpúi, aj tak to nerobí dobrú krv v kabíne, pozerať sa na znechuteného Alexisa. Je to skvelý hráč, ktorý sa bude dať momentálne len ťažko nahradiť, ale ak tu nehce byť, tak to bude takto lepšie...pre obe strany.

Tommy909
DeviI - 31.08. Odpovědět

Ox i Lpool můžou být spokojeni ....... Naopak pokud se bude stěhovat i Sanchez - nechápu myšlení Wengera i celého Arsenalu! Smajlík 11

DeviI
Reklama
Reklama
Nejnovější články