Zpět na » Premier League » Adebayorovi chybí útočný parťák

Adebayorovi chybí útočný parťák

Adebayorovi chybí útočný parťák © -

0

Líbilo se

24.11. - Útočník londýnského Arsenalu Emmanuel Adebayor připustil, že v útoku postrádá partnera. Naráží tak na zranění Robina van Persieho, který ještě chvíli oficiálně zůstane na momentálně velice početné marodce Kanonýrů.

Nizozemský útočník se zranil před šesti týdny při plnění reprezentačních povinností poté, co si otočil koleno. I když nyní už naplno trénuje, o tomto víkendu se ještě na pažitech anglické Premier League neukáže. Větší šance bude až za týden na Villa Parku. Adebayor a Van Persie měli v této sezóně zastávat rozhodující úlohu v útoku Gunners. Prozatím však hraje jen tožský reprezentant, který říká, že se mu po spoluhráči stýská.

„Samozřejmě moc mi chybí. Je to jeden z nejdůležitějších hráčů našeho mužstva. Momentálně je zraněný, ale musím dále věřit. Zranění jsou zkrátka součástí fotbalu. Vím, že si prošel velmi složitým obdobím, ovšem už je z toho venku a může znovu odvádět svou práci.“

„Myslím, že je hodně pyšný na tým, ve kterém působí, protože v současnosti hraje skvěle. Bude si ještě více jistý, až se do něj vrátí. Je to charakter, nebojím se o něho. Nepochybuji, že po jeho návratu, bude trvat nějaký týden nebo dva, než znovu začne střílet branky,“ rozhovořil se o svém nizozemském parťákovi Adebayor.

Více informací o londýnském klubu Arsenal FC naleznete na Gunners.cz

Kam dál?

Petr Dušek / fotbalportal.cz / premierleague.cz

Související odkazy
Nejnovější články