Zpět na » Premier League » O´Shea prodloužil v Manchesteru

O´Shea prodloužil v Manchesteru

O´Shea prodloužil v Manchesteru © football.co.uk -

0

Líbilo se

23.11. - Nový tříletý kontrakt podepsal dnes irský reprezentant úřadujícímu mistrovi. Šestadvacetiletý hráč by tak měl u United zůstat minimálně do roku 2012.

Prodloužení stávající smlouvy nabídlo vedení týmu O´Sheovi už dříve a o podobě kontraktu se vedly rozhovory mezi vedením a hráčem.

Pro O´Sheu (26) tak zůstává tým United jediným klubem, v němž měl profesionální smlouvu. V Manchesteru totiž Ir působíuž od svých sedmnácti let a podle svých slov se vždy chtěl v klubu prosadit a neměl důvod klub opouštět. Také v týdnu nechal slyšet, že by rád následoval Paula Scholese, Ryana Giggse a Gary Nevilla, kteří jsou v klubu také od začátku kariéry.

Také Sir Alex Ferguson na stránkách klubu prohlásil: "Za tu dobu, co je John v klubu, se stále zlepšoval a vyvíjel a dnes je z něj jeden z těch zkušenějších hráčů, co v klubu máme. Prokázal, že je to velká osobnost a profesionál a já i klub jsme velmi rádi, že mu můžeme nabídnout prodloužení kontraktu."

John O´Shea, který si svou premiéru v dresu United odbyl v roce 1999 v zápase proti Aston Ville v Carling Cupu, odehrál prozatímza Manchester 262 zápasů. Mimo United pak hrál jen 11 zápasů za Bournemouth, kam jej klub poslal na hostování v ročníku 1999/2000 a 13 zápasů za Royal Antverpy v sezóně následující.

Kam dál?

Stanislav Horák / fotbalportal.cz

Související odkazy
Nejnovější články