Zpět na » Premier League » Čas na změnu. Fanoušci Arsenalu vyzývají Arséna Wengera k odchodu

Čas na změnu. Fanoušci Arsenalu vyzývají Arséna Wengera k odchodu

Čas na změnu. Fanoušci Arsenalu vyzývají Arséna Wengera k odchodu © skysports.com, fotbalportal.cz - Wenger chce dále trénovat

3

Líbilo se

08.03. - VIDEO Skupina zhruba 200 fanoušků Arsenalu přišla před úterním zápasem Ligy mistrů proti Bayernu Mnichov protestovat proti prodloužení smlouvy s manažerem Arsénem Wengerem. Příznivci londýnského celku vyzvali nejdéle sloužícího manažera klubu k odchodu z Emirates Stadium, zejména kvůli špatným výsledkům z posledních utkání a dlouhému čekání na významnější trofeje.

Arséne Wenger momentálně prožívá nejtěžší období svého působení na lavičce Arsenalu, který prohrál tři z posledních čtyř ligových utkání, kvůli čemuž vypadl z top čtyřky Premier League a chuť si nenapravil ani v Lize mistrů.

Arsenal stejně jako v úvodním utkání osmifinále Ligy mistrů podlehl Bayernu Mnichov doma vysoko 5:1 a s celkovým skóre 2:10 se po sedmé v řadě loučil s Ligou mistrů hned po startu jarní části sezóny.

Nicméně Wenger, kterému vyprší stávající smlouva už na konci letošní sezóny, se dlouhodobě netají svým přáním pokračovat na lavičce Arsenalu a před odvetným utkáním proti Bayernu řekl, že jeho budoucnost by neměla být hodnocena kvůli „dvěma týdnům z 20 let.“

Arsenal během posledních třech sezón vyhrál dvakrát FA Cup, větší úspěch si ale francouzský kouč naposledy připsal v roce 2004, kdy jeho tým získal ligový titul v Premier League.

Kam dál?

Vít Sedlák / SkySports.com, FotbalPortal.cz

Související odkazy
Nejnovější články