Zpět na » Premier League » Konec Jesého noční můry v PSG? Zájem má anglický klub, potvrdil prezident Las Palmas

Premier League - Konec Jesého noční můry v PSG? Zájem má anglický klub, potvrdil prezident Las Palmas

Konec Jesého noční můry v PSG? Zájem má anglický klub, potvrdil prezident Las Palmas © dailystar.co.uk - Jesé Rodriguez

6

Líbilo se

24.01. - Nejmenovaný anglický klub by podle prezidenta španělského klubu Las Palmas mohl zvítězit nad jeho týmem v souboji o podpis křídelního záložníka Paris Saint-Germain Jesého Rodrigueze. Španělský rychlík se po svém loňském příchodu z Realu Madrid za 25 milionů eur nedokázal v PSG prosadit a francouzský klub s ním již do budoucna nepočítá.

Jesé Rodriguez byl ještě v loňské sezóně považován za jednoho z nejtalentovanějších španělských fotbalistů, což dokazovalo i 18 vstřelených branek v 96 vystoupeních za Real Madrid.

Nicméně vše změnil loňský přestup do Paris Saint-Germain, kde Jesé dosud pouze jedinkrát nastoupil v základní sestavě a prezident klubu mu proto dal svolení hledat si v lednu nového zaměstnavatele.

Třiadvacetiletý Španěl se údajně chce vrátit do svého rodného města a hrát za místní Las Palmas, jenže ve hře jsou prý i Middlesbrough a Liverpool.

Podobnou informaci potvrdil i prezident Las Palmas Miguel Angel Ramirez, podle jehož slov může španělský celek prohrát souboj o podpis Jesého kvůli jeho mzdovým požadavkům.

„Dnes jsem mluvil s jeho zástupcem a údajně je tu anglický klub, který to chce všechno zaplatit,“ prozradil Ramirez pro Marcu.

Kam dál?

Více informací o Liverpool FC naleznete na lfcway.com.

Vít Sedlák / SkySports.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články