Zpět na » Premier League » Krize zažehnána? Diego Costa se po přátelských rozhovorech s vedením vrací do sestavy Chelsea

Krize zažehnána? Diego Costa se po přátelských rozhovorech s vedením vrací do sestavy Chelsea

Krize zažehnána? Diego Costa se po přátelských rozhovorech s vedením vrací do sestavy Chelsea © skysports.com, fotbalportal.cz - Diego Costa je zpět

1

Líbilo se

18.01. - Vypadá to, že spor mezi Diegem Costou a Chelsea je definitivně zažehnán. Podle zdrojů SkySports byl brazilský útočník ve španělských službách „na koberečku“ a vše by mělo být vyjasněno. Costa by již měl znovu trénovat s týmem a je dosti pravděpodobné, že nastoupí už o víkendu proti Hullu. Odchod za čínskými penězi se tak zřejmě neuskuteční.

Pro fanoušky Chelsea je jistě velmi dobrá zpráva. Diego Costa táhne jejich tým za titulem, a pokud by jej skutečně opustil, mohla by to být opravdu krutá rána do vazu. Vše začalo minulý týden.

Diego Costa se měl pohádat s Antoniem Contem a dvěma kondičními trenéry. Následně netrénoval s týmem a nebyl v kádru při zápase proti Leicesteru. Oficiální důvod zněl: velká bolest zad, která nepustí Costu do hry.

Jenomže objevily se spekulace o tom, že je Diego Costa na cestě do Číny a přijme lukrativní nabídku. To vše se velmi pravděpodobně neuskuteční.

Před úterním tréninkem byl Diego Costa na hodinovém jednání s vedením Chelsea. Vypadá to, že byl oheň na střeše uhašen. Po těchto „přátelských rozhovorech“ by se měl Costa znovu připojit k mužstvu Antonia Conteho. Nastoupí už o víkendu proti Hullu City?

Kam dál?

Více informací o Chelsea FC naleznete zde.

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Související odkazy
Nejnovější články