Zpět na » Premier League » O’Neill vyhlíží přestupový termín

Premier League - O’Neill vyhlíží přestupový termín

O’Neill vyhlíží přestupový termín © bbc.co.uk - Martin O Neill v zimě svůj tým asi posílí.

0

Líbilo se

22.11. - Manažer Aston Villy Martin O’Neill je připraven během lednového přestupního termínu přivést na Villa Park nové posily. Hodně se mluví o Crouchovi, Defoeovi, Riisem a dalších. Dřívější lodivod Celticu Glasgow však odmítá celou záležitost upřesnit.

Severoirský kouč je podle bookmakerů jedním z největších kandidátů na uvolněný post hlavního trenéra anglické reprezentace, protože dnes v poledne byl po vyřazení Albionu v kvalifikaci o EURO 2008 propuštěn Steve McClaren. Přesto by O’Neill rád svou kolonii rozšířil o pár nových oveček. V této souvislosti se již dlouhodobě nejčastěji hovoří o dvojici hráčů z Liverpoolu - Johnu Arnemu Riisem a Peteru Crouchovi. Na seznamu vyhlédnutých akvizic prý stojí i jména Jermaina Defoea z Tottenhamu nebo portského Jose Boswingy.

Pravý obránce Boswinga byl do Birminghamu váben již v srpnu, ale přestup se nakonec neuskutečnil. Začátkem ledna se již dá předpokládat, protože na zmíněném místě musí v první polovině sezóny zaskakovat Olof Mellberg, jehož tradiční pozice se nachází ve středu defenzivní formace.

Jermain Defoe v Tottenhamu stabilně nehraje. Většinou jen střídá a v základní sestavě si zahraje nanejvýš v anglických pohárech. Defoe je často skloňován ohledně přesunu na Villa Park už něco málo přes rok. Zatím vždycky však zůstalo pouze u spekulací. Podobná situace panuje okolo Petera Crouche, který v prvním týmu Reds rovněž není zrovna nějak moc vytěžován a odchod by byl logickým vyústěním stávajících poměrů. Velkým konkurentem Villans ovšem může být Manchester City, jenž má na vytáhlého útočníka také políčeno.

„Nemám žádný důvod k tomu, abych komentoval tyto fámy. Nebudu dané hráče nijak konkretizovat. Odteď až do Vánoc a ještě v průběhu zimního transfer okna se objeví spousta jmen, se kterými budeme spojováni, a vyrojí se hromady spekulací. Na konci sezóny jednomu nebo dvěma fotbalistům končí smlouvy a budou si hledat nového zaměstnavatele. V těchto dnech vše vyhodnotíme a rozhodneme se, zda o jednotlivé hráče budeme usilovat nebo ne. Vím, že se zajímáme o jedince, které bych si přál obzvláště získat. Jenže spekulace zastavit nemůžu,“ vzkázal trenér, který dnes prohlásil, že by se v případě nabídky neujal anglické reprezentace a setrval by v Aston Ville.

Kam dál?

Petr Dušek / fotbalportal.cz / bbc.co.uk

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
MaTeS4_LFC_ - 23.11. Odpovědět

CROUCH A RIISE Z LFC?! Smajlík 2 SORRY ALE FAKT NE!...CROUCHY MA TED FORMU..A MOHL BY HRAT S TORRESEM..A RIISE JE A BUE PROSTE LFC PLAYER!..PO GERRARDOVI PODLE ME NEJLEPSI HRAC LFC!!!.. Smajlík 17

ARSENALLONDONGUNNER - 23.11. Odpovědět

souhlasim z MatyCZ, ze se tam vystridalo tolik hracu a vysledky nic moc, kdy naposledy napr. hrali nake evropske pohary.... Smajlík 16. hrac ktery se mi opravdu libi je Agbonlahor, no a to je budoucnost AV, protoze maji vybornou mladeznickou akademii. nech me se prekvapit Smajlík 2

Aston Villa byla a ještě stále je ve fázi budování, proto jsou přestupy logické. Ovšem Martin přivede minimum hráčů, je potřeba pravý bek. Základní osu mají však Villans vyřešenou, teď bude tento tým budoucnosti pouze zkvétat.

Cottager
MatyCZ (webmaster) - 22.11. Odpovědět

Příjde mi, že je to pořád o tom samém.. Chceme nové posily.. Jen si vezměte kolik hráčů se v poslední době v Aston Ville protočilo a výsledky jsou pořád stejné. Smajlík 10

MatyCZ
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články