Zpět na » Premier League » Duff se chystá na návrat

Premier League - Duff se chystá na návrat

Duff se chystá na návrat © -

0

Líbilo se

21.11. - Křídelník Newcastlu United Damien Duff se takřka po sedmi měsících absence zaviněné komplikovaným zraněním kotníku vrátil do plného tréninkového zatížení a už vyhlíží návrat na pažity Premiership.

14. dubna 2007. Tak tohle datum se do historie klubu z Tyneside určitě zapíše černým písmem. Přesně v tento den při zápase Portsmouth - Newcastle totiž Magpies ztratili jednu ze svých největších opor Damiena Duffa a ještě k tomu prohráli 2:1. Irský reprezentant si během utkání zle pochroumal kotník a lékaři byli dokonce chvíli na vážkách, zda nebude pro bývalého hráče Chelsea výhodnější pověsit fotbalovou kariéru na hřebík. Duff se však podrobil dvěma operacím, které dopadly o dost lépe, než všichni očekávali a vida… Dnes už osmadvacetiletý záložník opět naplno trénuje a co víc - s fotbalem ani zdaleka končit nemusí.

„Je skvělé vidět Damiena znovu trénovat. Zapadl do kolektivu a blíží se doba, kdy bude podstupovat každodenní tréninkové dávky. Zaprvé musí dostat svou fyzickou kondici na úroveň ostatních a až se tak stane, může odehrát zápasy za rezervní tým. Doufám, že ho budeme mít brzy zpět. Chceme ho mít, co nejrychleji zpět v „A“ mužstvu, protože Damien je hráč, který oplývá neoddiskutovatelnou kvalitou, jenž by mohla hrát důležitou roli v dalším průběhu sezóny,“ zamyslel se kouč Strak Sam Allardyce.

Damien Duff působí na St. James Parku již něco málo přes rok. V červenci loňského roku sem přestoupil z Chelsea za 5 miliónů liber. V západním Londýně si předtím odkroužil tři sezóny, když na Stamford Bridge přišel z Blackburnu coby velká hvězda. Blues Duff v roce 2003 stál 17 miliónů liber. V dresu Newcastlu doposud odkopal 20 zápasů a připsal si jeden střelecký úspěch.

Kam dál?

Petr Dušek / fotbalportal.cz / bbc.co.uk

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
lampik - 23.11. Odpovědět

Kéž by se vrátil i do Chelsea,je to bezvadný záložník a Chelsea hodně chybý Smajlík 10 Smajlík 10 Smajlík 10 Smajlík 10

hosta - 23.11. Odpovědět

už dlouho jsem neviděl pohádku o panáčkovi, který se vrátil po ooopravdu dlouhé době a stane se klíčovým mužem ve veleúspěšné sezoně...pohádka začíná.... Smajlík 19

hosta
Fery - 23.11. Odpovědět

Chelsea udělala velikou chybu, když jej pustila. Teď uvidí, co to udělala. Smajlík 5

Fery
Magpie - 22.11. Odpovědět

Tak snad už se vrátí nastálo a nezkosí ho další zranění!...

Magpie
- 21.11. Odpovědět

Smajlík 18 Duff Smajlík 18 nezapomeneme Smajlík 18 Smajlík 17

Bery - 21.11. Odpovědět

Duff je furt dobrej...

Bery

dufff... dobrej křídelník is da back Smajlík 4

EarThergZhoR
Související odkazy
Nejnovější články