Zpět na » Premier League » Pep Guardiola: Jaká bude má nejbližší budoucnost? Prozradím to příští týden

Pep Guardiola: Jaká bude má nejbližší budoucnost? Prozradím to příští týden

Pep Guardiola: Jaká bude má nejbližší budoucnost? Prozradím to příští týden © zimbio.com, skysports.com, fotbalportal.cz - Koho si Pep Guardiola vybere?

3

Líbilo se

16.12. - Španělský kouč Pep Guardiola je na lavičce Bayernu Mnichov už 2,5 roku. Po této sezóně mu má vypršet kontrakt. Zatím není jisté, jestli jej prodlouží. Hovoří se o velkém zájmu obou klubů z Manchesteru. Sám Guardiola uvedl, že vše odtajní příští týden. Kam povedou jeho další kroky? Setrvá v Bavorsku, nebo poprvé vyzkouší angažmá v Premier League?

Bývalý trenér Barcelony Pep Guardiola je podle některých médií již domluvený na smlouvě s Manchesterem City. V Bayernu tráví třetí sezónu. Zatím s klubem vyhrál dvakrát Bundesligu, jeden německý pohár a mistrovství světa klubů. Kontrakt s mnichovským gigantem mu vyprší na konci letošní sezóny. Kromě Citizens se o něj zajímá i Manchester United.

Guardiola po pohárové výhře nad Darmstadtem prohlásil, že vše uvede na pravou míru příští týden.

„Dnes večer žádnou odpověď nedostanete. Příští týden budete znát odpověď. Příští týden budeme mít všichni jasno.“

„Pep je zajímavý pro všechny top kluby na světě. To je normální.“

Čestný prezident Bayernu Franz Beckenbauer naznačil, že Guardiola může jít kamkoliv. Pokud se rozhodne opustit Bayern, zřejmě bude jeho přednostní volbou Manchester United.

„Může si vybrat jakýkoliv klub. Co se týče popularity, Manchester United by mohl být číslo jedna.“

Kam dál?

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Nejnovější články