Zpět na » Premier League » Kozák dal dva góly za juniorku Aston Villy a prý ho chce Celtic

Kozák dal dva góly za juniorku Aston Villy a prý ho chce Celtic

Kozák dal dva góly za juniorku Aston Villy a prý ho chce Celtic © bbc.co.uk - Libor Kozák

0

Líbilo se

09.12. - Český útočník Libor Kozák v Aston Ville stále nastupuje jen za juniorku, kde se mu však daří a naposled v pondělí dvěma góly rozhodl o výhře 2:1 nad Derby. Podle britských médií o šestadvacetiletého fotbalistu znovu usiluje Celtic Glasgow, jehož trenér Ronny Deila byl Kozáka při zápase rezervních týmů osobně sledovat.

Přestože je Aston Villa v anglické lize jasně poslední, Kozák šanci nedostával od trenéra Tima Sherwooda ani od jeho nástupce Rémiho Gardeho. Ten se nedávno nechal slyšet, že by odchovanec Opavy momentálně jeho mužstvu nepomohl a musí se zlepšit.

Kozák, kterého hodně přibrzdila komplikovaná zlomenina nohy z loňského ledna, tak v tomto ročníku nenastoupil v Premier League ani jednou a za A-tým odehrál jen 48 minut v červencovém utkání Ligového poháru s Notts.

Celtic chtěl bývalého útočníka Lazia Řím získat už v létě, ale Kozák tehdy údajně hostování odmítl. V lednu by mohl skotský šampion zkusit osminásobného reprezentanta oslovit znovu, přestože už na konci října získal zadarmo jiného vysokého útočníka Carltona Colea.

Redakce / ČTK

Nejnovější články