Nepřihlášen

Nepřihlášen

Zpět na » Premier League » Arsenal dostal pokutu přes dva miliony za chyby při přestupu

Arsenal dostal pokutu přes dva miliony za chyby při přestupu

Arsenal dostal pokutu přes dva miliony za chyby při přestupu © express.co.uk - Arsene Wenger

0

Líbilo se

27.10. - Vedení fotbalistů Arsenalu dostalo pokutu 60 tisíc liber (asi 2,26 milionu korun) za porušení předpisů při přestupu Caluma Chamberse ze Southamptonu v červenci 2014. Problémem bylo, že do obchodu byl zapojen nejen licencovaný agent Alan Middleton, ale také Philip Ercolano, který licenci postrádá.

"Neměli jsme důvod se domnívat, že hráčský zástupce (Ercolano) nemá potřebnou licenci. Na naší straně nebyl žádný pokus o nekalé jednání. Zlepšíme naši proceduru tak, aby se něco takového už neopakovalo," uvedl Arsenal v prohlášení.

Pokutu 30 tisíc liber dostal také Middleton, který má zároveň na tři měsíce pozastavenou činnost.

Kam dál?

Redakce / ČTK

Související odkazy
Nejnovější články