Zpět na » Premier League » Thibaut Courtois věří v prosincový návrat do brány Chelsea

Thibaut Courtois věří v prosincový návrat do brány Chelsea

Thibaut Courtois věří v prosincový návrat do brány Chelsea © dailystar.co.uk - Thibaut Courtois

1

Líbilo se

15.10. - Gólman Chelsea plánuje svůj návrat po operaci kolene už v průběhu prosince. Během reprezentační přestávky se ale zranil i Branislav Ivanović. Srbský zadák bude londýnskému klubu chybět tři týdny.

Belgický gólman si minulý měsíc při tréninku poranil vazy v koleni. Po operaci se však zranění hojí dobře a Courtois vyhlíží svůj návrat ještě před Vánoci.

"Pokud jde o mé koleno, je vše v pořádku. Rehabilituji a zlepšení je znát," tvrdí Courtois.

"Nyní zahájím přípravu s mým fyzioterapeutem, s cílem vrátit se na hřiště co nejdříve. Samozřejmě musím být opatrný, abych svůj návrat neuspěchal, ale zatím jde vše dobře a v prosinci bych měl být zpátky."

Ivanović byl přidán na seznam zraněných poté, co si během reprezentačního zápasu proti Albánii zranil podkolenní šlachy. Po návratu do Londýna vyšetření ukázala, že by mohl být mimo až tři týdny. Přišel by tedy o zápas Ligy mistrů proti Dynamu Kyjev a zápasy v lize s Aston Villou, West Hamem, Stoke a Liverpoolem.

Premier League tento víkend pokračuje a Chelsea na domácím hřišti přivítá Aston Villu. Svěřenci Josého Mourinha musí vyhrát, aby se nezvýšila jejich desetibodová ztráta na Manchester City.

Kam dál?

Jan Bystřický / skysports.com

Související odkazy
Nejnovější články