Zpět na » Premier League » Benitez dá Carsonovi svolení

Premier League - Benitez dá Carsonovi svolení

Benitez dá Carsonovi svolení © dailymail.co.uk - Scott Carson může zůstat v Aston Ville.

0

Líbilo se

17.11. - Pokud bude chtít brankář Aston Villy Scott Carson, který je v Briminghamu momentálně na ročním hostování z Liverpoolu, u Villans zůstat, nebude mu v tom trenér Reds Rafael Benitez bránit a pustí ho na permanentní přestup.

Carson nedávno odhalil, že by se nebránil setrvání v současném působišti. Španělský kouč je s ním zajedno a rozumí důvodu, proč chce Liverpool natrvalo opustit. „Ví, že pro nás je Jose Reina první volba a bylo by pro něj tady těžké hrát. Vše záleží na Ville, která se musí rozhodnout, zda si jej ponechá,“ vysvětlil populární Rafa.

Carson si včera odbyl při přátelském utkání Anglie s Rakouskem debut za svou rodnou zemi, čímž byla odstartována jeho kariéra na reprezentační úrovni. „Scott je skvělý profesionál a výborný kluk. Nastal rozhodující čas v jeho kariéře a potřebuje, aby hrál. V tuto chvíli se koncentruje na svůj vlastní tým a soutěže, ale definitiva o tom, jestli zůstane v Aston Ville i pro další roky, musí padnout z úst vedení Villans,“ pokračoval Benitez.

Trenér birminghamského celku Martin O’Neill v této sezóně preferuje na postu gólmanské jedničky právě Scotta Carsona před ostatními brankáři mužstva - Thomase Sorensena a Stuarta Taylora. Rodák z Whitehavenu má za sebou již loňské hostování v Charltonu a věří, že může ukázat všechny schopnosti, které v něm tkví.

„Tento ročník se pro mě oproti minulému hodně liší. V minulé sezóně v Charltonu jsem měl 5 nebo 6 zákroků za zápas. Letos v dresu Villy jsem rád, když na mě letí jedna střela během celých 90 minut. Právě to je podle mého důvod, proč je Petr Čech z Chelsea pravděpodobně nejlepší brankář na světě, protože on totiž tu jedinou střelu dokáže zneškodnit,“ vyzdvihl přednost českého brankáře a zároveň zdůvodnil atypičnost své současné práce na rozdíl od uplynulých let Carson.

Kam dál?

Petr Dušek / fotbalportal.cz / bbc.co.uk

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Maty - 17.11. Odpovědět

Taky bych chtěl aby chytal proti Chorvatsku.Scotty a Foster jsou moji nejoblíbenější angličtí brankáři.

Maty
Vosky - 17.11. Odpovědět

Jednoznačně souhlasím. Carson i Green jsou dva nejlepší angličtí brankáři, Robinson by neměl být ani trojka. Doufám, že Scott ve středu nastoupí proti Chorvatsku.

Vosky
nazty - 17.11. Odpovědět

nepaci sa mi ani jeden z anglickych brankarov

nazty
Pepe - 17.11. Odpovědět

Tak to me prave nejaci anglicti brankari libej.....Jmenovite Carson a Green. Oba uz delsi dobu predvadeji stabilne kvalitni vykony a myslim si, ze na repre maj vetsi pravo nez Robinson....

Pepe
Reklama
Související odkazy

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /var/www/fotbalportal.cz/htdocs/app/views/helpers/ImageNew.php on line 9

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /var/www/fotbalportal.cz/htdocs/app/views/helpers/ImageNew.php on line 10

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /var/www/fotbalportal.cz/htdocs/app/views/helpers/ImageNew.php on line 11
Aston Villa
Aston Villa
Reklama
Nejnovější články