Zpět na » Premier League » Olivier Giroud: Pokud vyhrajeme všechny zápasy, můžeme dobýt titul

Olivier Giroud: Pokud vyhrajeme všechny zápasy, můžeme dobýt titul

Olivier Giroud: Pokud vyhrajeme všechny zápasy, můžeme dobýt titul © zimbio.com - Olivier Giroud Arsenalu věří

2

Líbilo se

03.04. - Arsenal momentálně figuruje na třetí příčce. Na druhý Manchester City ztrácí 1 bod, ale na vedoucí Chelsea už bodů sedm, a Blues mají navíc zápas k dobru. Olivier Giroud, oceněný jako hráč měsíce března, se však nebojí odvážných slov. Podle něj, pokud Gunners vyhrají všech 8 zbývajících duelů, mohou pomýšlet na celkové prvenství.

Kanonýři zítra krátce po poledni hostí na svém stadionu Liverpool a bude to veledůležitý souboj. Arsenal vyhrál 6 ligových zápasů v řadě a vyšvihl se na třetí příčku. Jsou v těsném kontaktu za Manchesterem City, na který jim schází jediný bod. Jenomže Chelsea už je o pořádný krok vepředu. Má o 7 bodů více než Arsenal, a ke všemu jeden zápas k dobru.

Ovšem, momentálně hlavní hvězda týmu, Olivier Giroud, který pozvedl cenu pro nejlepšího hráče Premier League za měsíc březen, uvedl, že se se svým týmem ještě pokusit prohnat jak Manchester City, tak Chelsea.

„Chceme mít velmi silný závěr soutěže. Myslím, že se musíme soustředit pouze na naše zápasy. A pokud se nám podaří uspět a zvítězit ve všech zbývajících osmi utkáních, tak pak se možná můžeme ohlížet na výsledky Chelsea a Manchesteru City.“

Na otázku, zda Gunners mohou dobýt titul, francouzský útočník odpověděl:

„Ano, můžeme vyhrát titul, ale bude to hodně složité. Snažím se být upřímný, věříme, že máme na to, abychom všech 8 zápasů vyhráli. Pojďme tedy vyhrát každý zápas a pak se podívejme na ostatní výsledky.“

„Pokud vyhrají svá utkání, mají osud ve svých rukou. Víme, co musíme udělat a chceme to udělat.“

Kam dál?

Více informací o Chelsea FC naleznete zde.

Michal Čermák / skysports.com, fotbalportal.cz

Nejnovější články