Zpět na » Premier League » Divock Origi přiznal, že do Liverpoolu možná zamíří už v lednu

Divock Origi přiznal, že do Liverpoolu možná zamíří už v lednu

Divock Origi přiznal, že do Liverpoolu možná zamíří už v lednu © goal.com - Divock Origi

0

Líbilo se

14.11. - Belgický útočník Divock Origi je připraven v lednu zamířit do Liverpoolu, pokud se ho manažer Brendan Rodgers rozhodne povolat z hostování v Lille. Liverpool má letos v útoku velké problémy a není vyloučeno, že bude na pomoc povolán právě kanonýr Lille.

Origi patří Liverpoolu už od léta, kdy ho anglický klub získal za 10 milionů liber z francouzského Lille, belgický reprezentant ale kvůli silné konkurenci dostal možnost strávit ve Francii ještě jednu sezónu na hostování.

Liverpool ovšem podle posledních zpráv přemýšlí nad předčasným ukončením Origiho hostování, jehož lednový příchod by mohl pomoci vyřešit problémy v útoku anglického velkoklubu. Daniel Sturridge je totiž od začátku sezóny zraněn a Mario Balotelli stále hledá svoji bývalou formu.

Origi přiznává, že o těchto zprávách slyšel a přestože by rád zůstal do konce sezóny v Lille, je připraven v lednu zamířit na Anfield Road, pokud s tím bude Lille souhlasit.

„Nejsem to já, kdo dělá rozhodnutí, ale v případě, že mě klub v lednu nechá jít, tak se připojím k Liverpoolu,“ řekl Origi v rozhovoru pro Daily Star.

„Samozřejmě jsem řekl, že bych tu rád zůstal po celou sezónu a přeji si, abych to mohl splnit, ale kdyby se kluby dohodly, neřekl bych, že se nechci připojit k Liverpoolu. Naopak bych se do Liverpoolu chtěl přesunout spíše dříve, než později.“

„Nemůžu se dočkat, až budu hrát v Premier League, protože teď vím, že mi bude lépe vyhovovat. Myslím si, že na mě v Liverpoolu čekají samé dobré věci,“ dodal Origi.

Kam dál?

Vít Sedlák / SkySports.com, FotbalPortal.cz

Nejnovější články