Nepřihlášen

Nepřihlášen

Zpět na » Premier League » Robben vyloučil přestup do Manchesteru United

Robben vyloučil přestup do Manchesteru United

Robben vyloučil přestup do Manchesteru United © eversoccer.com - Arjen Robben

0

Líbilo se

24.05. - Hvězda Bayernu Mnichov Arjen Robben popřel všechny spekulace spojující ho s přestupem do Manchesteru United, který od léta povede jeho bývalý kouč z bavorského velkoklubu Louis van Gaal. Robben se tak podle všeho nesetká se svým krajanem na Old Trafford.

Po oznámení příchodu Louise van Gaala na lavičku Manchesteru United se rozhořely spekulace spojující nizozemského reprezentanta Arjena Robbena s návratem do Anglie, kde už v minulosti působil v dresu Chelsea.

30letý záložník teprve v březnu prodloužil v Bayernu Mnichov smlouvu do roku 2017 a navzdory svému obdivu k nizozemskému kouči, který ho v roce 2009 přivedl z Realu Madrid do Bayernu Mnichov, nemá v úmyslu vrátit se v létě do Premier League.

V rozhovoru pro holandské noviny De Telegraaf, Robben řekl: „Manchester United? To je vyloučené. Zůstávám v Bayernu Mnichov. Nedokážu si představit, že by mě chtěl Bayern prodat.“

„Nedávno jsem prodloužil svoji smlouvu a všechny strany jsou spokojené. Bylo by něco jiného, kdybych tu byl nešťastný.“

„V tom případě bych byl tomuto přestupu otevřený, protože jsem pod van Gaalem prožil v Bayernu skvělé časy. Byl velice důležitým člověkem v mé kariéře. Nicméně faktem je, že jsem spokojený ve svém současném klubu.“

Robben věří, že Manchester United přijmul toho správného manažera, který mu pomůže na cestě zpět ke slávě. „Myslím si, že Manchester United udělal jmenováním van Gaala novým manažerem skvělý tah,“ dodal Robben.

Kam dál?

Vít Sedlák / SkySports.com, FotbalPortal.cz

Nejnovější články