Zpět na » Premier League » Holtby po přestupu do Tottenhamu: Nic lepšího jsem nikdy neviděl

Premier League - Holtby po přestupu do Tottenhamu: Nic lepšího jsem nikdy neviděl

Holtby po přestupu do Tottenhamu: Nic lepšího jsem nikdy neviděl © kicker.de - Lewis Holtby

0

Líbilo se

29.01. - Měl přestoupit až v létě, ale zranění špílmachra Sandra celý obchod zrychlilo. Lewis Hotlby se ze Schalke přesunul do Tottenhamu a vysvětlil, proč ho to na White Hart Lane tolik táhlo.

Dvaadvacetiletý německý reprezentant Lewis Holtby, který se nejlépe cítí pod hrotem, ale umí hrát i štítového tvůrce hry, přestoupil na konci ledna do Tottenhamu.

Schalke původně chtělo záložníka udržet až do konce sezony, po níž by kvůli konce smlouvy odešel do Anglie bez náhrady. Spurs ale přišli o klíčového středopolaře Sandra, a tak nabídli Schalke odkoupení o pár měsíců dříve s tím, že Königsblauen přirozeně inkasuje odstupné. Přestože tržní cena Holtbyho by mohla být i desetinásobná, okolnosti snížily přestupovou částku na 1,75 milionů eur.

"Hned jak jsem viděl vybavení klubu, fanoušky a promluvil s Andre Villas-Boasem, bylo mi jasné, že tady chci hrát. Nic lepšího jsem v životě neviděl," vysvětlil Holtby důvody, proč se coby velký fanda Evertonu stěhoval do Tottenhamu. "Nejvíce mě ale těší, že tenhle klub jde pořád výše a výše, na ten progres si skoro můžete sáhnout," raduje se Holtby.

Jakub Sitek / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články