Zpět na » Premier League » Odchod Téveze ze zdi nám prohrál zápas, tvrdí Mancini

Odchod Téveze ze zdi nám prohrál zápas, tvrdí Mancini

Odchod Téveze ze zdi nám prohrál zápas, tvrdí Mancini © zimbio.com - Carlos Tevéz

1

Líbilo se

10.12. - Nikoho nekritizoval osobně, ale naznačení byla jasně patrná. Za to, že Citizens dostali pozdní gól po van Persieho přímém volném kopu, mohli tři hráči: Carlos Tévez, Samir Nasri a Joe Hart.

I kvůli fatální hrubce asistenta rozhodčího, který odmával neexistující ofsajd při gólu Manchesteru United na 3:0, mohlo City srovnat šlágr víkendu na 2:2 a bojovat o všechny body.

Tato událost Robertu Mancinimu za komentář nestála, místo toho se - aniž by viníky jednoznačně označil - pustil do tří svých hráčů, kteří podle něj za pozdní inkasovaný gól mohou.

"Nechápu, jak jsme mohli dostat gól. Každý musel vidět, že ten přímý kop bude nebezpečný. A my postavíme do zdi tři hráče?" diví se Mancini nízkému počtu jeho svěřenců, které proti obávanému střelci van Persiemu umístil brankář Joe Hart.

Původně měla střele čelit čtyřka hráčů, jenže Carlos Tévez na poslední chvíli odešel bránit dovnitř pokutového území a vyprázdnil prostor, kterým za pár okamžiků proletěla vítězná rána Rudých ďáblů. "Volal jsem na Carlose, aby se do zdi vrátil, jenže lavička byla příliš daleko," mrzelo Manciniho.

"Ve skutečnosti jsme ve zdi neměli tři hráče, ale jenom dva a půl," označil italský manažer posledního viníka. Samir Nasri se totiž nepostavil vedle Edina Džeka, ale z poloviny za něj, jako by se bál, že ho prudký balon trefí. Místo těla se snažil střelu blokovat nohou, ale míč jen nešťastně tečoval přesně k tyči Hartovy brány.

"Takhle se ve zdi nebrání. Když potřebujete nastavit tvář, nastavíte tvář," čertil se Mancini.

Kam dál?

Jakub Sitek / FotbalPortal.cz

Související odkazy
Nejnovější články