Zpět na » Premier League » Liverpool nabízí 15 milionů za Sturridge

Liverpool nabízí 15 milionů za Sturridge

Liverpool nabízí 15 milionů za Sturridge © zimbio.com - Daniel Sturridge

1

Líbilo se

20.11. - Z Anfield Road měla údajně přijít první nabídka za Daniela Sturridge, který by měl doplňovat Luise Suáreze v útoku Liverpoolu. Reds se prvně pokoušeli získat anglického reprezentanta pouze na hostování, ale svou nabídku nyní mění na trvalý přestup, k němuž by dle jejich odhadu mělo stačit 15 milionů liber.

Pokud Liverpool něco zásadním způsobem trápí, je to nedostatek útočníků. Kdyby se by se Brendanu Rodgersovi zranil Luis Suárez, měl by po zbytek sezony zásadní problém, jelikož za něj nemá adekvátní náhradu. Tento problém chtěl Liverpool vyřešit ziskem Daniela Sturridge, který měl původně na Anfield Road přijít na hostování. Nyní se však klub pokouší o permanentní přestup za částku pohybující se kolem 15 milionů liber.

Sturridge není v Chelsea tou nejčastější volbou pro Roberta di Mattea a už mnohokrát se nelibě vyjádřil ohledně svého nevyužívání. Kdyby se navíc Blues v lednu podařilo získat Radamela Falcaa, měl by Sturridge další problém, jelikož přes tuto útočnou hvězdu by se do sestavy dostával velmi sporadicky. Případný přestup by mu tak mohl usnadnit jeho budoucí kariéru, která by vedle Torrese, Mosese a Falcaa byla zásadním způsobem ohrožena.

Je však otázkou, jak jsou zprávy z anglických médií spolehlivé a zároveň, zda bude v lednu k Suárezovi zakoupen právě Sturridge. Reds totiž mimo tohoto přestupu plánují i další. Přemýšlí se nad Tomem Incem z Blackpoolu a Clintem Dempseym. Pokud by Rodgers chtěl v lednu nakupovat, musel by si určit priority a svůj „wishlist“ trochu osekat.

Kam dál?

Více informací o Chelsea FC naleznete zde.

Redakce / goal.com

Nejnovější články