Zpět na » Premier League » Torres si vyloučení zasloužil, tvrdí Ferguson

Torres si vyloučení zasloužil, tvrdí Ferguson

Torres si vyloučení zasloužil, tvrdí Ferguson © zimbio.com - manažer United Sir Alex Ferguson

0

Líbilo se

30.10. - BULVÁRNÍK Stránky anglických médií nyní plné ožehavé téma okolo šlágru Chelsea a Manchester United. Svou troškou přidal i Sir Alex Ferguson, podle něhož si Fernando Torres zasloužil vyloučení.

Manažer United byl zapleten do sporu obou střídaček za koncovou čarou po vyloučení Fernanda Torrese. Ten byl v první půli trestán žlutou kartou za faul na Toma Cleverleyho, ve druhé půli potom za údajné simulování viděl druhou žlutou kartu.

„Torres mohl postupovat dál a neudělal to. Myslím si, že Johny (Evans) se ho mohl nepatrně dotknout, ale v této situaci můžete běžet dál a on si vybral pád. Mohl pokračovat a dát branku, to je něco co nepochopím. Šel k zemi a to je ten problém. Už byl trestán kartou, takže je to jeho chyba,“ prohlásil Sir Alex Ferguson.

Bývalý hráč United Gary Neville má však jiný názor a myslí si, že vyloučení Torrese mělo přijít v jiný moment. To za co byl španělský útočník vyloučen, nebylo podle něho správně posouzeno.

„První zákrok byla jasná červená karta (zákrok na Cleverleyho), protože to bylo jasně nebezpečné a hrubé. Rozhodčí udělal dvě chyby, protože druhý zákrok (Torrese) nebyl na žlutou kartu.“

Kam dál?

Více informací o Chelsea FC naleznete zde.

Petr Musil / FotbalPortal.cz, thesun.co.uk

Nejnovější články