Zpět na » Premier League » Berbatov dohrával utkání s Readingem s nepříjemným zraněním

Berbatov dohrával utkání s Readingem s nepříjemným zraněním

Berbatov dohrával utkání s Readingem s nepříjemným zraněním © zimbio.com - Dimitar Berbatov slaví branku v dresu Fulhamu.

2

Líbilo se

28.10. - Dimitar Berbatov ukázal svou bojovnost a schopnost obětovat se pro tým, když dohrával utkání s Readingem s podezřením na zlomené žebro a ještě k tomu dokázal skórovat.

Mnohokrát za svou kariéru byl Dimitar Berbatov považován za hráče s rozvážným, bezstarostným, líným přístupem. V sobotním utkání Premier League na hřišti Readingu se však ukázal opak a co víc, dokázal ještě skórovat.

Řeč je o zlomeném žebru, se kterým bulharský kanonýr dohrával. Utišil kritiky, když nastoupil i do druhého poločasu poté, co si v první pětačtyřicetiminutovce přivodil toto zranění.

I přes bolest v 85. minutě, tři minuty po vyrovnávající brance Readingu, opět poslal Cottagers do vedení, když zamířil obstřelem přesně k tyči branky domácích. „Bylo to těžké, protože si myslím, že Berbatov měl zlomené žebro. Mysleli jsme, že ho o poločase stáhneme, ale dostal injekci, aby mohl pokračovat,“ prohlásil Martin Jol.

Pokud potvrdí původní diagnóza, Berbatov by mohl Fulhamu chybět až měsíc. V pěti utkáních se za Cottagers prosadil zatím třikrát.

Kam dál?

Petr Musil / FotbalPortal.cz, yahoo.com

Související odkazy
Nejnovější články