Zpět na » Premier League » Chelsea se obává „astronomické ceny“, která se bude požadovat za Falcaa

Chelsea se obává „astronomické ceny“, která se bude požadovat za Falcaa

Chelsea se obává „astronomické ceny“, která se bude požadovat za Falcaa © skysports.com - Falcao (Atlético Madrid) má radost z gólu

0

Líbilo se

14.10. - Podle stanice ESPN Chelsea nebude nakloněna k tomu, aby opět utrácela velké peníze, jako v případě Fernanda Torrese. Je to reakce na spekulace ohledně příchodu ostrostřelce Radamela Falcaa.

V lednu 2011 Roman Abramovič investoval 50 milionů liber do příchodu Fernanda Torrese. V letním přestupovém období také byli Blues na trhu aktivní a přivedli celkem za 58 milionů liber Edena Hazarda a Oscara.

Chelsea je spojována v poslední době s Radamelem Falcaem, ale je otázkou zda bude chtít v dalším přestupovém období opět utrácet, jelikož si je vědoma finančních pravidel UEFA. „Chelsea už nezaplatí takovou masivní částku za hráče jako dříve,“ tak zněl zdroj pro ESPN.

Manchester City v médiích ve spojení s Falcaem podle výpovědi níže však má Roberto Mancini jiné zájmy v zimním přestupovém období.“Paris Saint Germain ho nechce (Falcaa) a manažer City (Mancini) chce Stefana Jovetiče.“

Kam dál?

Více informací o Chelsea FC naleznete zde.

Petr Musil / FotbalPortal.cz, soccernet.com

Související odkazy
Nejnovější články