Zpět na » Premier League » „Nikdy se nevzdávat“, je heslo Džeka, který chce v City zabojovat

„Nikdy se nevzdávat“, je heslo Džeka, který chce v City zabojovat

„Nikdy se nevzdávat“,  je heslo Džeka, který chce v City zabojovat © goal.com - Edin Džeko

0

Líbilo se

11.10. - Bosenský útočník není stabilním členem základní sestavy, přes nespokojenost s tímto stavem chce u Citizens zůstat a Robertu Mancinimu dokázat, že by měl dostávat více prostoru.

Edin Džeko, mezi českými fanoušky velice známý, proti Fulhamu zachránil tři body brankou v závěru, přesto však stále soupeří s kolegy Agüerem, Balotellim či Tevézem o místo v základní sestavě.

Bosenský střelec dal letos v dresu Citizens v 10 utkáních 4 branky, včetně gólu na Santiago Bernabeu, a chce i nadále bojovat: „Často vidím v novinách už asi přes rok zprávy o tom, že odcházím ze City nebo že chci odejít. Ale nikdy jsem nepotvrdil, že jsou tyto zprávy pravdivé. Vždy jsem chtěl zůstat v City a bojovat o své místo. Mé motto bylo vždy ´nikdy se nevzdávej´.“

„Doufám, že fanoušci City, kteří byli ke mně vždy fantastičtí, ví, že umím dávat důležité branky, a to je to v čem chci pokračovat,“ dodal Džeko v rozhovoru pro The Sun.

Džeko přiznal, že nepravidelná vytíženost není ideální: Jsem tady já a další tři skvělí útočníci, je jasné, že nemůžeme hrát všichni. Někdy je těžké najít rytmus. Hrajete jednou utkání a poté jste na lavičce pro další tři utkání. Akceptuji to a budu se snažit odevzdat maximum v každém utkání, ve kterém nastoupím. To je to co dělám a o co se budu i v budoucnu snažit.“

Kam dál?

Petr Musil / FotbalPortal.cz, skysports.com

Související odkazy
Nejnovější články