Zpět na » Premier League » Green zřejmě nestačí, QPR je blízko dohody s Júlio Césarem

Green zřejmě nestačí, QPR je blízko dohody s Júlio Césarem

Green zřejmě nestačí, QPR je blízko dohody s Júlio Césarem © goal.com - Júlio César

0

Líbilo se

29.08. - Queens Park Rangers reaguje na nepovedený start do sezóny a má blízko k podepsání brazilského reprezentačního brankáře Júlia Césara z Interu. Ten nyní jedná s představiteli klubu o podmíkách kontraktu.

První dvě utkání Premier League, jeden bod a skóre 1:6. Movitý malajský vlastník QPR Tony Fernandes se tak rozhodl činit. Přestože v letním přestupovém období přišel do klubu z West Hamu zkušený brankář Robert Green, možná nebude v týmu jedničkou.

O možnosti přestupu dvaatřicetiletého Césara se vyjádřil manažer Mark Hughes takto: „Nejsme na tom tak, abychom mohli v současné době říci, že je dohoda hotová. Záměr zde je, ale ještě se nedošlo k závěru. Je tu několik formalit, které se musí vyřešit.“

Řekl jsem, že chci v tomto přestupovém období dva kvalitní brankáře, pokud to bude možné. Když se vám naskytne možnost přivést hráče kvalit Júlia Césara, musíte to zvážit," dodal Mark Hughes.

K situaci ohledně Roberta Greena se na tiskové konferenci po vítězném utkání Capital One Cupu proti Walsallu také vyjádřil: „Samozřejmě si sednu s Robem a probereme to. Je to výzva, snažíme se zde vylepšit kvalitu týmu a to zahrnuje i brankářskou pozici."

Kam dál?

Petr Musil / FotbalPortal.cz, bbc.co.uk

Související odkazy
Nejnovější články