Nepřihlášen

Nepřihlášen

Zpět na » Premier League » Ferguson vyčkává na van Persieho

Ferguson vyčkává na van Persieho

Ferguson vyčkává na van Persieho © zimbio.com - Robin van Persie

2

Líbilo se

09.08. - Alex Ferguson potvrdil, že klub učinil oficiální nabídku na kapitána Arsenalu, avšak od té doby se situace kolem jeho možného přestupu nikam nepohnula. Arsenal se zájemci z Premier League příliš nekomunikuje, Wenger by dal přednost prodeji do Juventusu. Přesto vše manažer United stále doufá, že se mu do konce přestupního termínu podaří van Persieho získat.

Včerejší večer ve Švédsku patřil přátelskému utkání mezi Manchesterem United a Barcelonou. Ani jednomu z mužstev se nepodařilo v základní hrací době vstřelit gól a tak zápas rozhodovaly penalty, v nichž byl úspěšnější španělský velkoklub. Alex Ferguson nemohl po zápase pochválit ani jednoho z útočníků, kteří se v zápase prostřídali, jelikož gólově vyšli na prázdno, a tak se logicky zvýšil zájem o van Persieho, který by společně s Rooneym mohl tvořit obrovsky silnou útočnou dvojici.

O chvíle, co United podali oficiální nabídku, však Arsenal mlčí a nechává i ostatní zájemce doslova v temnotě.

„Je těžké pochopit, proč situaci řeší právě tímto způsobem. Udělali jsme vše, co je v našich silách, ale zatím je celá situace naprosto bez jakéhokoliv pokroku“, řekl Ferguson pro anglický magazín The Sun.

„Udělali jsme nabídku, ale Arsenal se snaží vyjednávat spíše s jinými kluby.“

„Určitě nejsme bez šance, ale mám z celé situace špatný pocit.“

Rudí ďáblové nabídli za van Persieho 15 milionů liber, ale Arsenal požaduje více než 20. Nizozemec momentálně se svým klubem trénuje v Německu a podle blízkých zdrojů se sám nechal slyšet, že by rád přestoupil na Old Trafford a zahrál si pod Alexem Fergusonem. Arsene Wenger však United nikdy žádného hráče neprodal, a tak se nelze divit, že by byl radši, kdyby nizozemský útočník přestoupil do Juventusu.

Kam dál?

Redakce / thesun.co.uk

Související odkazy
Nejnovější články