Zpět na » Premier League » Budoucnost Robina van Persieho bude vyřešena po Euru 2012

Premier League - Budoucnost Robina van Persieho bude vyřešena po Euru 2012

Budoucnost Robina van Persieho bude vyřešena po Euru 2012 © zimbio.com - Robin van Persie

0

Líbilo se

06.06. - Generální ředitel Arsenalu Ivan Gazidis prozradil, že klub nedávno vedl kladnou diskuzi s Robinem van Persiem o jeho budoucnosti na Emirates Stadium. Definitivní rozhodnutí nizozemského útočníka nicméně padne po letním Euru.

Současná smlouva vyprší osmadvacetiletému střelci na konci příští sezony, což vyvolává celou řadu spekulací o jeho možném letním přestupu. Zájem například projevuje letošní vítěz Premier League Manchester City.

Nicméně Ivan Gazidis trvá na tom, že momentálně chtějí „Gunners“ nechat Persiemu klid před mistrovstvím Evropy v Polsku a na Ukrajině. Následně bude mít autor letošních sedmatřiceti branek prostor pro definitivní rozhodnutí.

"Měli jsme s Robinem na konci sezony kladnou diskuzi. Na tomto sezení jsme se dohodli, že si všechno o čem jsme se bavili nechá pro sebe a učiní rozhodnutí, až přijde ten pravý čas, "prohlásil generální ředitel klubu a dodal:

"Musíte respektovat skutečnost, že jsme se dohodli, aby to zůstalo mezi námi. Robin se momentálně plně soustředí na Euro a ve správný čas, přijde správné oznámení."

Arsenalu se v uplynulé sezoně nevydařil vstup do ročníku a po drtivé porážce od Manchester United (8:2) se začali stahovat nad Arsenem Wengerem mračna. Vedení klubu se ale rozhodlo nedělat na manažerském postu žádné změny. A tento tah se vyplatil.

"Občas jsme byli pod ohromným tlakem. Myslím, že jiný klub by začal podléhat panice a dělal špatná rozhodnutí. To se nám ale nepřihodilo, "prohlašuje Gazidis. "Pro příští sezonu chceme vyhrát Premier League. Chceme také bojovat o triumf v Lize mistrů a proto plánujeme udělat v průběhu léta všechno pro úspěch."

Kam dál?

Petr Zikmund / FotbalPortal.cz, goal.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Žádný City, ani nic jinýho. Sám Rob prohásil, že jeho budoucnost je u nás, tak nevim, co se tu řeší. Po Euru to akorát bude definitivní.

arsenalmroz
gohee - 07.06. Odpovědět

sportovní sázení,fantastické info
info zde:

http://gobe.iprostor.cz/

gohee

do City na lavičku

thornhill
NWM123 - 06.06. Odpovědět

asi těžko Smajlík 7 Tevéz buď půjde pryč nebo sedět Smajlík 7

NWM123

to by byl blbej kdyby tam zamířil Smajlík 7

drogba-honza

Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 ty seš vtipnej, nejlepší hroťák někde bude střídat?

arsenalmroz

ty zase perlíš juva..Tevez na lavičku? nejlepší útočník City vole.

ZlatanIbra
NWM123 - 07.06. Odpovědět

arsenal: zase ho tak nevychvaluj Smajlík 1

NWM123
NWM123 - 07.06. Odpovědět

zase tak moc toho nehraje... Agüero je o hodně lepší a van Persie též... Smajlík 4

NWM123
jotryk - 06.06. Odpovědět

Smajlík 17 Smajlík 17 Smajlík 17

jotryk
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články