Zpět na » Premier League » Lampard je potěšen získáním Hazarda: Je to signál, že chceme nadále vítězit

Lampard je potěšen získáním Hazarda: Je to signál, že chceme nadále vítězit

Lampard je potěšen získáním Hazarda: Je to signál, že chceme nadále vítězit © chelseafc.com - Frank Lampard

5

Líbilo se

31.05. - Hvězda Chelsea Frank Lampard je nadšený z rozhodnutí Edena Hazarda připojit se k „Blues“. Podpis jednoho z nejtalentovanějších mladých fotbalistů bere jako signál vypovídající o velkých ambicích klubu pro následující sezonu.

Jednadvacetiletý belgický supertalent Eden Hazard, po dlouhotrvajících spekulacích o jeho budoucnosti, v pondělí oznámil, že letos v létě přestupuje z francouzského Lille na Stamford Bridge.

Chelsea tak poté, co vyhrála Ligu mistrů, nehodlá usnout na vavřínech a ve snaze vrátit se na trůn v anglické Premier League hodlá kvalitně posílit kádr.

"Chelsea byla vždycky klub, který myslel dopředu, a když bude mít úspěch, bude chtít ještě víc, "řekl Lampard. "A pokud je příchod Hazarda tímto signálem, pak je to skvělé."

Na talentovaného belgického reprezentanta se snaží jen pozitivní reference. Veterán a ikona londýnského klubu doufá, že mimo nesporný fotbalový um přinese do týmu také mladistvé nadšení a chuť po úspěších.

"Zatím jsem viděl Hazarda pouze na videích, ale dobří lidé, které znám říkají, že je to fantastický hráč. Didier Drogba, Joe Cole a Francouzi v Chelsea o něm mluvili celý uplynulý rok velmi dobře, "prohlašuje Lampard a dodává:

"Každý říká, že je to špičkový hráč. Může do našeho týmu přinést mládí, hlad po úspěchu a mimořádné schopnosti, bude tady velmi vítaný."

Kam dál?

Petr Zikmund / FotbalPortal.cz, soccernet.com

Související odkazy
Nejnovější články