Zpět na » Premier League » Tevez: Mancini se mnou zacházel jako se psem

Tevez: Mancini se mnou zacházel jako se psem

Tevez: Mancini se mnou zacházel jako se psem © zimbio.com - Carlos Tevez

2

Líbilo se

14.02. - V Manchesteru City se spekuluje o návratu Carlose Teveze, který by v závěru sezony mohl Citizens pomoci k zisku titulu. Manažer Mancini dal Argentinci jasně najevo, že má dveře otevřené a může se kdykoliv vrátit. Tevez však zatím tuto nabídku příliš vřele nepřijal a je tedy možné, že bude stále vyčkávat na případný přestup.

Události kolem zápasu Ligy mistrů na půdě Bayernu a hádce mezi Tevezem a Mancinim se v závěru minulého roku poměrně uklidnily. Italský manažer stále vede ligu s hvězdným útokem Agüero, Balotelli, Dzeko, zatímco Carlos Tevez vyčkává, který tým se ho v příští sezoně ujme. S ohledem na jeho cenu a vysoké platové požadavky není případný prodej otázkou týdnů, ale měsíců. V potaz se musí brát i Argentincův přístup ke hře a skandály, s nimiž je jeho vizitka podstatně poškozena. V každém případě mu ale nikdo neodpáře střelecké dovednosti, které potvrdil v minulé sezoně, kdy společně s Bulharem Berbatovem vyhráli nejlepšího střelce Premier League.

Manciniho největším cílem je letos titul v nejvyšší anglické soutěži. Klub utratil nemalé částky za posily a je na čase, aby se jejich příchod začal vyplácet. Citizens mají v lize stále náskok před United a Tottenhamem, ale závěr sezony bude ještě náročný a italský manažer si je toho dobře vědom. Proto začíná zvažovat i možnost, že by na Teveze ještě jednou vsadil a pokusil se stavět na něm další vítězství. Tevez se do Manchesteru vrací po třech měsících, kdy si dopřával prodloužené dovolené. Je však otázkou, jestli bude ochoten opět za City nastoupit, jelikož jeho vztah s Mancinim je stále napjatý.

„V Mnichově mě štval jako psa, když chtěl, abych se udržoval zahřátý. To jsem odmítl, ne však nastoupit do zápasu“, komentoval vztahy s Mancinim Tevez.

„Když se mnou mluvil ostrým tónem, odmítl jsem ho.“

„Začal na mě nadávat. Asi mu vadilo, že jsem byl stále klidný. Řekl mi i pár tvrdých slov.“

„Jsem hráčem Manchesteru City. Klub se o mě musí postarat. Mancini o mně lhal a ředitelé klubu to vědí.“

I přes ostrá slova si Tevez nechal čas na rozmyšlenou, zda se vrátí do tréninku a pomůže klubu v závěru sezony. Je tedy možné, že opět dojde i na setkání s jeho bývalými spoluhráči z Manchesteru United, s nímž se Citizens ještě letos utkají na Etihad Stadium.

Kam dál?

Redakce / thesun.co.uk

Související odkazy
Nejnovější články