Zpět na » Premier League » Wenger: Máme sebevědomí a jdeme nahoru

Premier League - Wenger: Máme sebevědomí a jdeme nahoru

Wenger: Máme sebevědomí a jdeme nahoru © dailymail.co.u - Arsene Wenger

0

Líbilo se

04.11. - Arsenal dává zapomenou na černé období, které ho postihlo v úvodu sezóny a začína sbírat úspěchy. Vůdce londýnského klubu promluvil před zitřejším ligovým utkáním o formě svého týmu a také o důležitosti zápasu proti West Bromwich.

"Myslím, že jsme v posledních týdnech udělali velký pokrok a překonali jsme špatné chvíle. Jsem přesvědčen, že týmy před námi budou ztrácet body a pokud si udržíme formu, vrátíme se rychle mezi nejlepší."

Arsenal se nacházel ve spodních příčkách tabulky, ale díky zlepšením výkonům se posunul na sedmé místo a doufá, že bude pokračovat v úspěšných výsledcích.

"Zase jdeme nahoru. Byla to pro nás dobrá lekce. Celkově mám pocit, že jsme nyní v úplně jiném rozpoložení. Máme touhu byt úspěšní a jsem přesvědčen o tom, že budeme."

V sobotním ligovém kole bude Arsenal hostit West Bromwich Albiol a bude chtít opět vyhrát a navázat na úspěšné vystoupení proti Chelsea.

"Pro nás je to v sobotu samozřejmě velice důležité utkání. Zlepšujeme si pozici v lize, daří se nám vyhrávat a chceme v tom pokračovat i nadále. Porazit Chelsea bylo důležité, protože jsme získali sebevědomí."

Arsene Wenger se ještě krátce vrátil k utkání Ligy mistrů proti Marseille, v němž remizovali 0:0, ale dle jeho slov mohli zvítězit.

"Zápas proti Marseille byl náročný, protože jsme měli za sebou těžké sobotní utkání. Pokud jste ale měli možnost sledovat střetnutí, viděli jste, že jsme si opět vyrobili hodně šancí, abychom zápas vyhráli."

Kam dál?

Více informací o Arsenal FC naleznete zde.

Petr Zikmund / soccerway.com, FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
ceje - 05.11. Odpovědět

velmi zajíamvé zápasy

http://gase.iprostor.cz/

ceje
maros12 - 04.11. Odpovědět

to se ještě uvidí

maros12
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články