Zpět na » Premier League » Mancini neskrýval radost z posledního vítězství, zárověň ale zůstal nohama na zemi

Mancini neskrýval radost z posledního vítězství, zárověň ale zůstal nohama na zemi

Mancini neskrýval radost z posledního vítězství, zárověň ale zůstal nohama na zemi © mcfc.co.uk - manažer Manchesteru City Roberto Mancini

2

Líbilo se

12.09. - Roberto Mancini se po sobotním zápase proti Wiganu přesvědčil o tom, že jeho tým dělá velké pokroky. City si připsalo po skvělém výkonu čtvrtou výhru v Premier League v řadě a manažer klubu z Eastlands přiznal, že tým sazí na útočný fotbal, který navíc vypadá v podání jeho svěřenců velmi jednoduše.

Barclays Premier League najdete nyní i na Facebooku. Zajímavé články, diskuze, videa a spoustu dalšího ... Pro více informací klikněte zde.

Ale i přes 18. domácí zápas v řadě bez pořážky trvá italský stratég na tom, že se Manchester City může stále zlepšovat a jeho výkony mohou jít ještě nahoru. Dále se Mancini domnívá, že se Carlos Tevez dostane zpět do formy a vytvoří obavaný útočný tandem společně se Sergio Agüerem, s kterým se zná dobře z argentinské reprezentace.

"Bylo důležité, že Carlos hrál. Myslím, že předvedl dobrý výkon a dobře si rozuměl se Sergio Agüerem," chválil Mancini argentiského reprezentanta. "Může to trvat dva nebo tři zápasy a uvidíme opět to nejlepší, co v něm je."

Agüero zaznamenal v zápase proti Latics hattrick a stal se mužem zápasu. Byl to ale David Silva, kterého manažer Roberto Mancini za jeho výkon vyzvyhl. "Silva je světový, světový hráč," řekl Mancini. "Stejně jako Agüero, Yaya, Nasri a Tevez. Fotbal vypadá v jeho podání velmi snadně. Stejně jako on se mi líbí i ostatní hráči a budu spokojený, když budeme hrát takhle dobře."

"Fotbal je o vítězství, ale někdy se může stát, že i lépe hrající tým prohraje. Proti Wiganu jsme mohli o svém vítězství rozhodnout mnohem rychleji. V prvním poločase jsme měli mnoho šancí a z 15 střel jsme vstřelili jediný gól. To je nebezpečné. Může to způsobit problém, protože fotbal je nevyzpytatelný a v okamžiku se může zápas změnit."

"Všichni hráči hrají dobře a prožili jsme dobrý start, ale to je vše, co jsme zatím dokázali. Můžeme, a musíme, se stále zlepšovat, pokud chceme dosáhnout na vrchol."

Více informací o Manchesteru City naleznete ZDE.

Kam dál?

Tomáš Reiner / FotbalPortal.cz, mcfc.cz

Související odkazy
Nejnovější články