Zpět na » Premier League » Tevezův agent stále avizuje přestup a očekává zájem několika klubů

Tevezův agent stále avizuje přestup a očekává zájem několika klubů

Tevezův agent stále avizuje přestup a očekává zájem několika klubů © skysports.com - argentinský útočník Carlos Tevez

4

Líbilo se

Včera 21:15 - VIDEO Agent Carlose Teveze, Kia Joorabchian, zůstává i nadále přesvědčen, že o útočníka Manchesteru City projeví zájem ostatní kluby.

Barclays Premier League najdete nyní i na Facebooku. Zajímavé články, diskuze, videa a spoustu dalšího ... Pro více informací klikněte zde.

Poslední zprávy naznačují jednání argentinského reprezentanta s Interem Milán poté, co měl být ve spojení se sportovním ředitelem italského klubu Marco Brancem během jeho dovolené na Sardinii.

Inter Milán by musel za Carlose Teveze utratit částku minimálně 40 milionů liber, kterou požadoval již po Corinthians. S přestupu ale nakonec sešlo, protože brazilský klub neměl potřebné finanční prostředky, což by v případě Interu neměl být problém a požadovanou částku by zaplatil.

Inter ale není jediným evropským klubem, který byl ve spojení s přestupem Teveze. O hvězdného útočníka má zájem manažer Realu Madrid Jose Mourinho, pokud by ho chtěl Bílý balet přivést, musel by vyhovět City a zaplatit požadovanou částku 50 milionů liber.

Manažer City Roberto Mancini, který je v současné době s většinou týmu na turné v Americe, řekl, že by Teveze uvítal zpět na Eastlands, kde se stal v poslední sezóně nejlepším střelcem a dotáhl klub k vítězství FA Cupu a třetímu místu v Premier League.

Joorabchian řekl: „V případě Carlose Teveze se bavíme o jednom z nejlepších hráčů na světě. Neděláme si příliš velké starosti s tím, že o něj nikdo neprojeví zájem. Chce odejít, ale nyní je stále hráčem Manchesteru City a to samozřejmě respektujeme. Musíme počkat a uvidíme, kdo o něj projeví zájem.“

V případě odchodu Carlose Teveze chce manažer Roberto Mancini přivést jeho reprezentačního spoluhráče z Argentiny Sergia Aguera, se kterým již mělo být City ve spojení. Aguero by se měl stát v případě jeho přestupu na Etihad Stadium plnohodnotnou náhradou za hvězdného Carlose Teveze.

Aguero to Manchester City latest

Více informací o Manchesteru City naleznete ZDE.

Kam dál?

Tomáš Reiner / FotbalPortal.cz, skysports.com, mcfc.cz

Související odkazy
Nejnovější články