Zpět na » Premier League » Bruce je připraven dát šanci mladým hráčům

Premier League - Bruce je připraven dát šanci mladým hráčům

Bruce je připraven dát šanci mladým hráčům © zimbio.com - manažer Sunderlandu Steve Bruce

0

Líbilo se

26.06. - Manažer Sunderlandu Steve Bruce prohlásil, že letní přestupní období nebude hrozbou pro mladíky, kteří příští sezonu dostanou šanci. Bruce již přivedl tři posily. Novými hráči Černých koček se stali za volný přestup Keiren Westwood a Sebastian Larrson, jenž dokončí svůj přesun na Stadium of Light 1. července.

Barclays Premier League najdete nyní i na Facebooku. Zajímavé články, diskuze, videa a spoustu dalšího ... Pro více informací klikněte zde.

Dalším nově příchozím hráčem je Dong-Ji z Jižní Koreje, který souhlasil s podmínkami smlouvy. Ale Černé kočky plánují přivést další posily. Sunderland čeká na odpověď trojice zvučnějších jmen z Manchesteru United, kterými jsou hráči Darron Gibson, Wes Brown a John O’Shea.

Bývalý manažer Birminghamu City by nadále rád projevil zájem o Connora Wickhamu z Ipswiche, z Birminghamu City Craiga Gardnera a Charles N Zogbiu z Wiganu Athletic.

Steve Bruce by mohl ještě seznam příchozích hráčů zdvojnásobit, poté co získal velké peníze za odchod Darrenta Benta a Jordana Hendersona. Bruce chce posílit tým, který skončil v loňské sezóně na 10. místě a v té nadcházející zamířit výš.

„Mám několik mladých kluků, kteří na mě udělali dojem a kteří dostanou šanci. Mnoho z nich může očekávat, že v příští sezóně půjdou na hostování. Ještě váhám, které mladíky pošlu na hostování, ale chci vidět, jak se k tomu postaví,“ řekl Bruce.

„Když se potom z hostování vrátí, doufáte, že se zlepšili a posunuli o krok dál. Doufám, že se tohle ukáže u několika mladých kluků, které máme v současnosti k dispozici na Stadium of Light. Myslím si, že je zde několik zajímavých mladíků, kteří by se mohli dostat do prvního týmu a nastupovat pravidelně, což se jim podařilo již v závěru loňské sezóny.“

„Nemyslím si, že by někdo pochyboval o tom, že budeme na přestupním trhu aktivní. Během letošního léta nás na přestupovém trhu čeká rušné léto. Pokud mladí kluci ukážou, že jsou dost dobří, potom dostanou šanci, stejně jako ji dostali Jordan Henderson a Jack Colback,“ dodal.

Kam dál?

Tomáš Reiner / FotbalPortal.cz, premierleague.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Související odkazy
Nejnovější články