Zpět na » Premier League » Nové rozlosování zápasů bylo zveřejněno

Nové rozlosování zápasů bylo zveřejněno

Nové rozlosování zápasů bylo zveřejněno © zimbio.com - manažer Manchesteru United Sir Alex Ferguson držící titul Barclays Premier League

1

Líbilo se

17.06. - Dychtivě očekávaný rozpis zápasů pro sezónu Barclays Premier League 2011/12 byl dnes zveřejněn. Nový ročník bude zahájen v sobotu 13. srpna. Mistrovský Manchester United začne svou jízdu za obhajobou titulu Premier League venku proti West Bromwichi Albion.

Druhá Chelsea zahájí nový ročník také venku. Blues zavítají na Britannia Stadium, kde se střetnou v úvodním zápase se Stoke City.

Nováček soutěže ze Swansea City zahájí svou pouť mezi anglickou elitou v Premier League na City of Manchester Stadium, zatímco Queens Park Rangers hostí Bolton Wanderers a Norwich City zavítá na půdu Wiganu Athletic.

Newcastle United se setká v St. James Parku s Arsenalem. Gunners jistě doufají, že se nebude opakovat loňský strhující zápas a výsledek 4:4, i když pro nezaujaté diváky by to byla na úvod nádherná podívaná.

Liverpool bude hostit na Anfield Sunderland, zatímco na Craven Cottage se střetnou dva noví manažeři, domácího Fulhamu a Aston Villy.

Everton vyjíždí na White Hart Lane, kde se střetne s Tottenhamem Hostpur, a Blackburn Rovers hostí v Ewood Parku Wolverhampton Wanderers, se kterým se střetl v posledním zápase sezóny 2010/11, i když loni hrál venku.

Klíčové zápasy

Fanoušci budou mít zájem o zhlédnutí klíčových zápasů mezi týmy, které skončily v uplynulé sezóně mezi nejlepší čtyřkou. Termíny zápasů se však mohou ještě změnit.

První velké střetnutí je naplánováno na třetí kolo, ve kterém Arsenal zavítá na Old Trafford, kde se utká s mistrovským Manchesterem United. Gunners budou mít velmi obtížný start, týden před totiž hostí Liverpool.

Manchester United se střetne s druhou Chelsea v prvním polovině sezóny na Old Trafford 17. září a poté zavítá na Stamford Bridge, což je opačné pořadí, než tomu bylo loni.

Zajímavé finále

V samotném závěru sezóny zavítá obhájce titulu Manchester United do Sunderlandu a Chelsea hostí Blackburn Rovers.

Manchester City zakončí sezónu doma s QPR, Arsenal zajíždí na půdu West Bromu, Tottenham hostí v londýnském derby Fulham a Liverpool zajíždí do Swansea.

Pro zobrazení komletního programu Barclays Premier League pro ročník 2011/12 klikněte zde.

Zahajovací den

Blackburn v Wolverhampton

Fulham v Aston Villa

Liverpool v Sunderland

Manchester City v Swansea

Newcastle v Arsenal

QPR v Bolton

Stoke v Chelsea

Tottenham v Everton

West Brom v Manchester United

Wigan v Norwich

Druhý svátek vánoční

Arsenal v Wolverhampton

Bolton v Newcastle

Chelsea v Fulham

Liverpool v Blackburnu

Manchester United v Wigan

Norwich v Tottenham

Stoke v Aston Villa

Sunderland Everton

Swansea v QPR

West Brom v Manchester CityPoslední den

Chelsea v Blackburn

Everton v Newcastle

Manchester City v QPR

Norwich v Aston Villa

Stoke v Bolton

Sunderland v Manchester United

Swansea v Liverpool

Tottenham v Fulham

West Brom v Arsenal

Wigan v Wolverhampton

Všechny zápasy jsou stále prozatímní a mohou se změnit.

Kam dál?

Tomáš Reiner / FotbalPortal.cz, premierleague.com

Související odkazy
Nejnovější články