Zpět na » Premier League » Tevez podle Manciniho setrvá v City a v létě se k němu připojí Cristiano Ronaldo

Tevez podle Manciniho setrvá v City a v létě se k němu připojí Cristiano Ronaldo

Tevez podle Manciniho setrvá v City a v létě se k němu připojí Cristiano Ronaldo © zimbio.com - zklamaný Cristiano Ronaldo v dresu Realu Madrid

7

Líbilo se

18.05. - Hlavní otázkou dnešního dne není v Anglii zajištění třetího místa City v Premier League, ale to, zda-li Carlos Tevez na City of Mancheste Stadium zůstane a povede svůj tým v Lize mistrů během příštího ročníku.

Roberto Mancini prohlásil na tiskové konferenci po včerejším vítězném zápase nad Stoke City: „Já si myslím, že tady zůstane." V lednu to zafungovalo velmi dobře a fantastický kapitán Citizens svou žádost o přestup nakonec stáhl.

Všichni jsou dychtivý po tom, jaká bude budoucnost skvělého útočníka. Většina lidí má obavy a domnívá se, že Tevez City of Manchester Stadium opustí. Už dříve totiž Carlos požádal o přestup do Argentiny, který se nakonec neuskutečnil.

Carlos Tevez je podle médií na pochybách, jestli zůstane, protože i po triumfu v FA Cupu touží po návratu do Jižní Ameriky z rodinných důvodů. Toto tvrzení však vyvrátil Mancini. „Má tu pětiletý kontrakt a řekl nám, že chce zůstat."

„Nemá s tím problém. Během posledních 20 dnů jsem s ním mnohokrát hovořil a myslím si, že tu zůstane i v příští sezóně. Nemá žádný problém a proto tu zůstává. To je můj názor," řekl manažer Manchesteru City Roberto Mancini.

„V prosinci problém měl, ale každý může svůj názor změnit. Nevím, co si o tom jeho agenti myslí. Carlos je významný hráč a City je pro něj dobré," dodal. Manchester City má však v případě Tevezova odchodu adekvátní náhradu.

Server Footylates.com dnes zveřejnil senzační zprávu: „Manchester City chce přivést bývalého hráče United Cristiana Ronalda z Realu Madrid. Ronaldo má přijít do City během letního přestupního období.“

To je samozřejmě úplně směšné. To si následně uvědomil i sám Footylates.com a následně se za svou zprávu omluvil a přiznal, že takovou kachnu vypustit nechtěl. K informaci se poté vyjádřil technický ředitel Blues Mike Rigg.

Rigg velmi trpělivě vysvětlil, proč se tento přestup nemůže nikdy uskutečnit. Manchester City musí během přestupního termínu svou peněženku utáhnout a nemůže si dovolit utrácet astronomické částky za takového hráče.

„Ronaldo se stal již nejdražším hráčem na světě, když se jeho tržní hodnota vyšplhala na 80 milionů liber a Real Madrid si ho pojistil na 1 miliardu dolarů. Bílý balet tak vytvořil klauzuli, která bude trvat po dobu jeho šestileté smlouvy, takže City by muselo předložit úžasnou nabídku, aby přesvědčilo Real Madrid a ten ho nechal odejít," vysvětlil Rigg.

Více informací o Manchesteru City naleznete ZDE.

Kam dál?

Tomáš Reiner / FotbalPortal.cz, MCFC

Související odkazy
Nejnovější články