Preview 9. kola PL: Citizens hostí na City of Manchester Stadium londýnský Arsenal
© goal.com - Fan Manchester City
5
22.10. -
Příznivci anglické Barclays Premier League se mohou těšit na další zajímavé zápasy. Devaté kolo anglické nejvyšší soutěže zahají duel na White Hart Line, kde domácí Kohouti změří síly s Evertonem, který v minulém kole porazil v Merseyside derby Liverpool.
V sobotu odpoledne je na programu ještě dalších šest zápasů. Sunderland hostí na Stadium of Light Aston Villu. Villans v posledním kole obrali o body vedoucí Chelsea. Ta by si měla před domácími fanoušky poradit s Wolverhamptonem.
Neděle nabídne poslední tři zápasy 9. kola Premier League. Odpoledne přivíta Stoke City na Britannia Stadium hráče United, kterým se v posledních zápasech příliš nedaří. Stejně jako Liverpool, který se bude snažit odpoutat z sestupových vod na Anfield Road, kam zavítá Blackburn Rovers.
Poslední a nejsledovanější zápas nabídne střetnutí dvou velmi odlišných soupeřů. Na City of Manchester Stadium se střetnou velcí soupěři, Manchester City a Arsenal. Oba týmy jsou velmi odlišné. Arséne Wenger zakládá tým na mladých hráčích, zatímco Roberto Mancini sází na kvalitu kádru a zkušené hráče.
Tottenham - Everton
Karamelky“ se po dvou výhrách v řadě škrábou vzhůru tabulkou Premier League. Svěřenci Davida Moyese již tradičně zaspali start sezóny, ale kvalita týmu je taková, že se musela dříve nebo později projevit. Hosté jsou nabuzeni výhrou z městského derby s Liverpoolem 2:0 a na bodový import pomýšlejí i dnes. Ve skvělé formě jsou především ofenzivní středopolaři Arteta s Cahillem, kteří kromě kreativity obstarávají i koncovku.
Pětičlenná záloha hostujícího celku nemá příliš hluchých míst, i když možná k jedné změně přeci jen dojde. Nevýrazného Osmana může nahradit Bilyaletdinov případně útočník Beckford, což by ale znamenalo změnu rozestavení na 4-4-2 a s tím Moyes venku nehraje příliš často. Na druhou stranu Everton by tak mohl vyvinout větší tlak na defenzivu „Kohoutů“, kteří mají za sebou propadák v Miláně.
Londýnský klub utržil v Itálii čtyřku a tým hrál spoustu času o desíti, což mužstvo stálo množství sil. Porážka, při které s výjimkou Balea nic nepředvedli, domácím příliš nepomůže také na psychiku, „Kohouti“ navíc odkryli jednoznačné slabiny v defenzivě. Ekotto je na štíru s taktikou, triumvirát Gallas, King a Hutton zase nejsou žádní sprinteři. Hosté oproti tomu dobře potrénovali a v sobotu budou nažhaveni prodloužit svoji vítěznou sérii.
| Datum a čas | Soutěž | Kolo | Domácí | Hosté | Výsledek | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.02.2010 - 14:00 | Premier League | 28. kolo | ![]() |
Tottenham |
![]() |
Everton |
2:1 (2:0) |
| 06.12.2009 - 17:00 | Premier League | 15. kolo | ![]() |
Everton |
![]() |
Tottenham |
2:2 (0:0) |
| 09.05.2009 - 16:00 | Premier League | 36. kolo | ![]() |
Everton |
![]() |
Tottenham |
0:0 (0:0) |
| 30.11.2008 - 16:00 | Premier League | 15. kolo | ![]() |
Tottenham |
![]() |
Everton |
0:1 (0:0) |
| 30.01.2008 - 21:00 | Premier League | 24. kolo | ![]() |
Everton |
![]() |
Tottenham |
0:0 (0:0) |
| 14.08.2007 - 20:45 | Premier League | 2. kolo | ![]() |
Tottenham |
![]() |
Everton |
1:3 (1:3) |
Birmingham City - Blackpool
V domácím táboře bijí na poplach, průběžná sedmnáctá příčka je hluboce za očekáváním vedení, fanoušků „Blues“, trenéra i samotných hráčů. Malou omluvou pro domácí může být snad jen to, že v předešlý dvou duelech narazili na velmi zdatné protivníky (Arsenal, Everton).
Také Blackpool ale nebude úplně nejsnazším soupeřem, nováček soutěže je stále v horní polovině tabulky a před týdnem srdnatě vzdoroval Manchesteru City 2:3. Tři inkasované branky na domácím hřišti v jednom utkání ale nejsou visitkou dobré obranné činnosti, ba naopak. Defenziva „Mandarinek“ se spíš jeví jako nejslabší článek celého mužstva, osmnáct branek totiž neinkasoval žádný jiný tým v soutěži.
Hosté nejsou nijak movitý klub, a tak si nemohou dovolit ve svém středu řadu krajánků tak jak je to na „Ostrovech“ trendem, naopak osu týmu tvoří Angličané, Skoti a Velšané. Tomu odpovídá i herní styl Blackpoolu, který je založený na pracovitosti a nasazení, naopak chybí lepší individuální schopnosti, zejména technická vyspělost a kreativita, kterou nepostrádá snad pouze Charlie Adam.
Také Alex McLeish preferuje v základu borce narozené ve Velké Británii, ale podle dosavadních výsledků by se brzy mohly dočkat šance Michel nebo Martin Jiránek, kteří by tak doplnily v sestavě další „Evropany z kontinentu“ Hleba, Žigiče nebo Larssona. Ve vyrovnaném duelu se bude bojovat především o střed hřiště.
| Datum a čas | Soutěž | Kolo | Domácí | Hosté | Výsledek | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.01.2009 - 16:00 | League Championship | 27. kolo | ![]() |
Blackpool |
![]() |
Birmingham |
2:0 (2:0) |
| 20.09.2008 - 16:00 | League Championship | 7. kolo | ![]() |
Birmingham |
![]() |
Blackpool |
0:1 (0:0) |
Chelsea - Wolverhampton
Otázkou tohoto duelu je pouze o kolik? O výhře úřadujícího mistra totiž nepochybuje téměř nikdo. Londýnský klub si vede letos skvěle podobně jako před rokem a hned od začátku se usadil na čele tabulky. Stamford Bridge pak proměnil Carlo Ancelotti v nedobytnou pevnost, už čtyři protivníci (Arsenal, Blackpool, Stoke, W.B.A.) odjeli z Londýna s nepořízenou, aniž by vstřelili jedinou branku! To ale není žádná novinky v sezóně 2009/10 měla Chelsea doma bilanci 17-1-1!
Zpět ale do probíhající sezóny, Chelsea má skvělou defenzivu v osmi zápasech inkasoval pouze dvě branky a Petr Čech si příliš nezachytá. Wolves mají dlouhodobě potíže s koncovkou, což je pro hosty téměř smrtící kombinace. Aby toho nebylo málo „Vlci“ se nemají v nejbližších týdnech na co těšit, los se k nim totiž zachoval macešsky a po Chelsea přijdou na řadu oba manchesterské kluby a také Arsenal.
Jakýkoliv bod tak bude mít pro hosty cenu zlata a pro všechny nadcházející duely lze tušit velmi defenzivní taktiku. Mick McCarthy možná stáhne rozestavení na 4-5-1 zejména když se v útoku nedaří Doylovi. Hosté nemohou stále počítat se záložníkem Huntem, na kterého má špatné vzpomínky Petr Čech (zranění hlavy), mimo hru je také kapitán Karl Henry kvůli karetnímu trestu.
| Datum a čas | Soutěž | Kolo | Domácí | Hosté | Výsledek | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.02.2010 - 16:00 | Premier League | 27. kolo | ![]() |
Wolves |
![]() |
Chelsea |
0:2 (0:1) |
| 21.11.2009 - 16:00 | Premier League | 13. kolo | ![]() |
Chelsea |
![]() |
Wolves |
4:0 (3:0) |
Sunderland - Aston Villa
Steve Bruce z nepochopitelných důvodů stále nestaví do základu nejdražší posilu v historii klubu Asamoaha Gyana a na výsledcích je to znát. Tým se s výjimkou Benta nedokáže prosadit v koncovce, a tak není překvapením, že „Černé kočky“ dvakrát po sobě remizovaly 0:0. Smírný výsledek je vůbec tím co domácí letos sbírají jako na běžícím pásu, z osmi utkání jich šest skončilo dělbou bodů a Sunderland lze po právu nazývat remízovým králem soutěže.
Výraznou změnu v produktivitě nelze očekávat ani proti Aston Ville. Birminghamský celek před týdnem udržel na uzdě střelce Chelsea, a také proti Sunderlandu jeho obrana určitě nezkolabuje. Gerard Houllier navíc může počítat s uzdraveným stoperem Dunnem, v pořádku jsou i ofenzivní hráči Albrighton a Heskey. Mimo hru naopak zůstává tandem Agbonlahor a Luke Young.
Domácím chybí z důležitých hráčů pouze dlouhodobě zraněný Campbell, jinak je tým v pořádku. Sunderland má ale proti Aston Ville komplex, který trvá už čtyři vzájemná měření na Stadium of Light, když ani v jednom případě nezvítězil.
| Datum a čas | Soutěž | Kolo | Domácí | Hosté | Výsledek | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.03.2010 - 20:45 | Premier League | 29. kolo | ![]() |
Aston Villa |
![]() |
Sunderland |
1:1 (1:1) |
| 15.12.2009 - 20:45 | Premier League | 17. kolo | ![]() |
Sunderland |
![]() |
Aston Villa |
0:2 (0:1) |
| 17.01.2009 - 16:00 | Premier League | 22. kolo | ![]() |
Sunderland |
![]() |
Aston Villa |
1:2 (1:0) |
| 27.09.2008 - 16:00 | Premier League | 6. kolo | ![]() |
Aston Villa |
![]() |
Sunderland |
2:1 (2:1) |
| 22.03.2008 - 16:00 | Premier League | 31. kolo | ![]() |
Aston Villa |
![]() |
Sunderland |
0:1 (0:0) |
| 15.12.2007 - 16:00 | Premier League | 17. kolo | ![]() |
Sunderland |
![]() |
Aston Villa |
1:1 (1:0) |
W.B.A. - Fulham
Nováček soutěže předvedl v minulém kole další heroický výkon, když si odvezl bod z Old Traford po remíze 2:2. Mužstvo je tentokrát mnohem zkušenější než v sezóně 2008/9 a nyní nerezignuje ani za nepříznivého stavu (0:2). Chráněnci italského kormidelníka Di Mattea si tak drží stále fantastickou šestou příčku. Současné vysoké postavení ale není adekvátní síle kádru a lze očekávat pozvolný propad. Už Fulham může v Birminghamu minimálně bodovat.
„Cottagers“ sice sbírají především remízy, ale potenciál svěřenců Marka Hughese je rozhodně tříbodový. Na marodce je tandem útočníků Zamora, Johnson, ale Dembele je už v pořádku a spolu s Kamarou je schopen vytvořit solidní hrotovou dvojici. Defenziva „Baggies“ ke všemu vyrábí celkem pravidelně řadu chyb a minel, které se daří soupeřům proměňovat.
Scott Carson tak neudržel čisté konto v sedmi po sobě jdoucích soutěžních zápasech. West Bromwich Albion ale doma ještě neprohrál a svoji sérii neporazitelnosti před svými fanoušky bude chtít prodloužit. Oproti minulosti disponuje nováček soutěže mnohem kvalitnější lavičkou než v minulosti, na které sedí třeba hráči jako Reid, Dorrans, Thomas nebo Bednář.
| Datum a čas | Soutěž | Kolo | Domácí | Hosté | Výsledek | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.02.2009 - 14:30 | Premier League | 26. kolo | ![]() |
Fulham |
![]() |
WBA |
2:0 (0:0) |
| 04.10.2008 - 16:00 | Premier League | 7. kolo | ![]() |
WBA |
![]() |
Fulham |
1:0 (0:0) |
Wigan - Bolton
Domácí celek je momentálně týmem s nejslabší koncovkou v soutěži, z osmi utkání skóroval pouze šestkrát, útočníci z toho zaznamenali dvě branky. Také defenziva „Laticks“ nestojí za mnoho a v pěti domácích zápasech inkasovala už třináct branek. Roberto Martinez udělal v létě v mužstvu řadu změn a zatím se nepodařilo týmu vtisknout novou tvář, soutěž ale rychle kvapí a je potřeba dělat body, proto se vrací k sestavě z loňské sezóny.
V základní jedenáctce Wiganu v předešlém kole chyběl nejlepší klubový střelec z loňské sezóny Hugo Rodallega, ale tentokrát by neměl kolumbijský útočník chybět na hřišti od úvodní minuty. Změny mohou nastat také v obraně, za rezervu odehrál celý zápas Gary Caldwell, který by tak mohl konečně nastoupit v základu se svým bratrem Stevenem. Kondičku nabírá také Steve Gohouri, ale ten nejspíš usedne maximálně na lavičku.
Velká změna se chystá rovněž mezi třemi tyčemi, Al Habsiho vymění Kirkland, který se tak vrací na post brankářské jedničky. Bolton je sedmý a letos prohrál jediné utkání, dle pořekadla s jídlem roste chuť mají hosté ambice bodovat i ve Wiganu. Hosté by měli mít navrch především při standardních situacích, kde vynikají urostlí a silově vybavení hráči jako Elmander, Davies, Muamba a Cahill. Manažer „Poutníků“ Owen Coyle nemůže počítat s vykartovaným Klasničem.
| Datum a čas | Soutěž | Kolo | Domácí | Hosté | Výsledek | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.03.2010 - 16:00 | Premier League | 30. kolo | ![]() |
Bolton |
![]() |
Wigan |
4:0 (1:0) |
| 02.05.2009 - 16:00 | Premier League | 35. kolo | ![]() |
Wigan |
![]() |
Bolton |
0:0 (0:0) |
| 17.02.2009 - 21:00 | Premier League | 18. kolo | ![]() |
Wigan |
![]() |
Bolton |
0:0 (0:0) |
| 28.12.2008 - 15:00 | Premier League | 20. kolo | ![]() |
Bolton |
![]() |
Wigan |
0:1 (0:1) |
| 16.03.2008 - 16:00 | Premier League | 30. kolo | ![]() |
Wigan |
![]() |
Bolton |
1:0 (1:0) |
| 09.12.2007 - 16:00 | Premier League | 16. kolo | ![]() |
Bolton |
![]() |
Wigan |
4:1 (2:1 |
West Ham - Newcastle
Kladiváři“ jsou v tabulce poslední, ale v posledních týdnech jim nelze upřít znatelný výkonnostní progres. Vše odstartovala remíza ve Stoke (1:1), následně výhra v rámci Carling Cupu v Sunderlandu (2:1), další šokující vítězství v londýnském derby nad Tottenhamem (1:0) a dva smírné výsledky s Fulhamem (1:1) a Wolves (1:1).
West Ham si tak drží sérii pěti utkání bez porážky, která by nemusela ještě končit. Klub z britské metropole totiž přivítá nováčka soutěže a fanoušci očekávají povinné tři body. Newcastle není ale slabý soupeř a hlavně je mnohem produktivnější než domácí, když zaznamenal již dvojnásobný počet branek než West Ham.
„Straky“ tak mají velmi dobrou šanci, že se v Upton Parku střelecky prosadí, hlavními adepty na vstřelení gólu jsou Carroll, Ameobi, Loverkrands a Gutierrez. Již zmíněné výsledky West Hamu z předešlých utkání ale naznačují, že domácí rovněž nemají potíže alespoň jednou se střelecky prosadit.
| Datum a čas | Soutěž | Kolo | Domácí | Hosté | Výsledek | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.01.2009 - 16:00 | Premier League | 21. kolo | ![]() |
Newcastle |
![]() |
West Ham |
2:2 (1:1) |
| 20.09.2008 - 16:00 | Premier League | 5. kolo | ![]() |
West Ham |
![]() |
Newcastle |
3:1 (2:0) |
| 26.04.2008 - 16:00 | Premier League | 36. kolo | ![]() |
West Ham |
![]() |
Newcastle |
2:2 (2:2) |
| 23.09.2007 - 14:30 | Premier League | 7. kolo | ![]() |
Newcastle |
![]() |
West Ham |
3:1 (2:1) |
Stoke City - Manchester United
Hlavní téma v Anglii ale i v celé fotbalové Evropě je Wayne Rooney. Anglický reprezentant se rozhodl s klubem neprodloužit smlouvu a všichni čekají, co to bude znamenat. Zatím je jisté jen to, že Rooney nehraje. Sir Alex Ferguson tvrdí, že je útočník zraněn, ten vše popírá. Ve venkovním utkání je potřeba však počítat s tím, že podsaditý kanonýr nenastoupí.
Přeci jen venku nemusí Ferguson čelit takovému tlaku vlastních fanoušků. Nicméně schopnosti Rooneyho by se především ve Stoke hodily. Hosté totiž letos čekají na první venkovní ligové vítězství, navíc se budou muset vypořádat se silovým stylem domácích, a ten by Rooneymu vyhovoval rozhodně lépe než Hernandezovi s Nanim.
Stoke v minulém kole přerušili sérii čtyř ligových a jednoho pohárového duelu bez porážky, když v Boltonu prohráli smolně brankou poslední minutě utkání, kouč „Hrnčířů“ Tony Pulis svému týmu pořádně vyčinil, a ten tak bude plně koncentrovaný od úvodních minut. Domácí nejspíš nastoupí pouze s jedním útočníkem, a tak v první půli nelze čekat nějakou gólovou přestřelku.
| Datum a čas | Soutěž | Kolo | Domácí | Hosté | Výsledek | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.05.2010 - 17:00 | Premier League | 38. kolo | ![]() |
Man Utd |
![]() |
Stoke City |
4:0 (2:0) |
| 26.09.2009 - 16:00 | Premier League | 7. kolo | ![]() |
Stoke City |
![]() |
Man Utd |
0:2 (0:0) |
| 26.12.2008 - 13:45 | Premier League | 19. kolo | ![]() |
Stoke City |
![]() |
Man Utd |
0:1 (0:0) |
| 15.11.2008 - 16:00 | Premier League | 13. kolo | ![]() |
Man Utd |
![]() |
Stoke City |
5:0 (2:0) |
Liverpool - Blackburn
Roy Hodgson dostal od majitelů jasný úkol okamžitě se vzpamatovat v rámci ligové soutěže a Evropskou ligu odsunout na vedlejší kolej. Tomu také odpovídala sestava „Reds“ v italské Neapoli, kde se vůbec nepředstavili Torres, Gerrard nebo Johnson, Joe Cole naskočil na posledních třináct minut.
Opory mužstva jsou tak dostatečně odpočaté výrazně by jim měla nahrát absence klíčového stopera hostujícího celku Christophera Samby. Dvoumetrový obránce nejenže skvěle čistil prosto ve vzduchu a byl nesmírně platný v osobních soubojích ale také uměl ohrozit branku soupeře především při standardních situacích.
Defenzivu „Rovers“ tak čekají krušné časy. Svěřenci Sama Allardyceho sice bránili doposud velmi solidně ale právě Samba je duší týmu a v řadě zápasů měl na ruce kapitánskou pásku. Roli vůdce týmu je schopen převzít snad už pouze Dunn, ale ten v posledních zápasech vysedává pouze na lavičce, rovněž zranění Benjaniho je nepříjemné, i když do útoku má hostující kouč připraveno hned několik variant. Blackburn se bude ale na Anfield Road především bránit. Liverpool nemůže navíc hrát tak špatně jako doposud.
| Datum a čas | Soutěž | Kolo | Domácí | Hosté | Výsledek | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.02.2010 - 16:00 | Premier League | 28. kolo | ![]() |
Liverpool |
![]() |
Blackburn |
2:1 (2:1) |
| 05.12.2009 - 16:00 | Premier League | 15. kolo | ![]() |
Blackburn |
![]() |
Liverpool |
0:0 (0:0) |
| 11.04.2009 - 13:45 | Premier League | 32. kolo | ![]() |
Liverpool |
![]() |
Blackburn |
4:0 (2:0) |
| 06.12.2008 - 16:00 | Premier League | 16. kolo | ![]() |
Blackburn |
![]() |
Liverpool |
1:3 (0:0) |
| 13.04.2008 - 14:30 | Premier League | 34. kolo | ![]() |
Liverpool |
![]() |
Blackburn |
3:1 (0:0) |
| 03.11.2007 - 18:15 | Premier League | 12. kolo | ![]() |
Blackburn |
![]() |
Liverpool |
0:0 (0:0) |
Manchester City - Arsenal
Souboj sousedů v tabulce naznačuje vyrovnaný duel, ve kterém budou rozhodovat maličkosti. Oba celky jsou totiž nesmírně kvalitní a kromě velmi silných základních jedenáctek disponují i nesmírně kompaktní lavičkou. Arsenal hlásí oproti minulému týdnu návrat hned několika důležitých fotbalistů.
Arsene Wenger má zpět k dispozici kapitána Fabregase, a také ofenzivní hráče Walcotta s Bendtnerem. Na marodce zůstávají naopak borci do defenzivy Almunia, Vermalen, Koscielny nebo Sagna. Defenziva v úterním zápase Ligy mistrů proti Šachtaru ale prokázala solidní zastupitelnost. Ve stejném duelu odpočíval Aršavin, který se ale objeví v základu nejspíš na úkor Rosického,i když český špílmachr můžev sestavě zůstat, protože v karetním trestu je Wilshere.
Výhodou londýnského klubu bud také skutečnost, že měl dva dny odpočinku navíc oproti domácímu Manchesteru. City odehrály ve čtvrtek večer utkání Evropské ligy s Poznaní, ale myšlenkami se už jistě upírají především k nedělními odpoledni.
Případná výhra by domácí udržela na druhé příčce, ze sebou by navíc udržely městského rivala, což je také jeden z barometrů úspěchu. Domácí celek bude mít navrch v silovosti, na druhou stranu někteří hráči postrádají rychlost (Barry, Vieira, Bridge, Lescott), což se proti kombinačně zdatnému soupeři projeví.
| Datum a čas | Soutěž | Kolo | Domácí | Hosté | Výsledek | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.04.2010 - 18:30 | Premier League | 36. kolo | ![]() |
Arsenal |
![]() |
Man City |
0:0 (0:0) |
| 12.09.2009 - 16:00 | Premier League | 5. kolo | ![]() |
Man City |
![]() |
Arsenal |
4:2 (1:0) |
| 04.04.2009 - 16:00 | Premier League | 31. kolo | ![]() |
Arsenal |
![]() |
Man City |
2:0 (1:0) |
| 22.11.2008 - 16:00 | Premier League | 14. kolo | ![]() |
Man City |
![]() |
Arsenal |
3:0 (1:0) |
| 02.02.2008 - 13:45 | Premier League | 25. kolo | ![]() |
Man City |
![]() |
Arsenal |
1:3 (1:2) |
| 25.08.2007 - 16:00 | Premier League | 4. kolo | ![]() |
Arsenal |
![]() |
Man City |
1:0 (0:0) |
Kam dál?
- Mancini popřel zájem Citizens o Rooneyho služby
- Ferguson potvrdil, že Rooney chce odejít
- Souhrn 8. kola PL: Citizens využili zaváhání United a Chelsea, Newcastle nedokázal v dohrávce využít početní převahy
Tomáš Reiner / FotbalPortal.cz
Jak dopadne šlágr 9. kola Premier League mezi Manchesterem City a Arsenalem?
Vyhrají Citizens (26)
Zápas skončí remízou (10)
Vyhrají Gunners (35)
Uklávám Váš hlas.
- Bayern – PSG: Tipy, sestavy a kde utkání sledovat
- Betano promo kód MAXWIN pro nové hráče (06.2026)
- Atletico – Arsenal: Tipy, sestavy a kde utkání sledovat
- PSG – Bayern: Tipy, sestavy a kde utkání sledovat
- Liverpool – PSG: Tipy, sestavy a kde utkání sledovat
- Atletico – Barcelona: Tipy, sestavy a kde utkání sledovat
- PSG – Liverpool: Tipy, sestavy a kde utkání sledovat
- Barcelona – Newcastle: Tipy, sestavy a kde utkání sledovat
- Man. City – Real Madrid: Tipy, sestavy a kde utkání sledovat
- AZ – Sparta: Tipy, sestavy a kde utkání sledovat
- Real Madrid – Man. City: Tipy, sestavy a kde utkání sledovat
- Nová česká online casina s licencí MFČR v roce 2026
- Pafos – Slavie: Tipy, sestavy a kde utkání sledovat
- Plzeň – Porto: Tipy, sestavy a kde utkání sledovat
- Slavie – Barcelona: Tipy, sestavy a kde utkání sledovat
- Man. United – Man. City: Tipy, sestavy a kde utkání sledovat
- Sparta – Aberdeen: Tipy, sestavy a kde utkání sledovat
- Mistrovství světa ve fotbale favorité 2026: Šance na titul
- Panathinaikos – Plzeň: Tipy, sestavy a kde utkání sledovat
- Mistrovství světa ve fotbale kurzy 2026: Průvodce
-
Generálka na mistrovství světa byla...
Na Letné výhra nad silným Kosovem, nyní generálka s Guatemalou, kterou bychom přes alibistické řeči o její kvalitě měli... -
Pérez vrací úder! Real Madrid...
Enrique Riquelme postavil svou kampaň prezidentských voleb na dvou velkých, údajně již podepsaných, posilách. To mu ale nakonec... -
Odchod Mbappého z Realu Madrid? V...
Kylian Mbappé je za poslední měsíce pod obrovskou palbou kritiky, za což z velké části mohou sociální sítě. Francouzská... -
Šok v Nantes: Francie v generálce...
Francie bude jedním z největších favoritů nadcházejícího světového šampionátu. V přátelském utkání v Nantes v rámci... -
Mistrovství světa v USA, Kanadě a Mexiku se nezadržitelně blíží. Představitelé pořadatelských zemí i FIFA slibují...
-
Bayern už se nemůže spoléhat na...
Bohužel, pryč jsou časy, kdy se Bayern Mnichov mohl spoléhat na AlphonsaDaviese jako na jednoho z nejlepších beků světa. I... -
Lží na prezidentské křeslo?...
Prezidentské volby v Realu Madrid se blíží. A Florentino Pérez je den po dni čím dál větším favoritem. Riquelmeho...
© 2026 FotbalPortal.cz
Liga Mistrů, Premier League, Primera Division, Serie A, 1. Bundesliga, Synot liga, Fotbal
















































