Zpět na » Premier League » Johnson podepsal v Evertonu novou smlouvu

Premier League - Johnson podepsal v Evertonu novou smlouvu

Johnson podepsal v Evertonu novou smlouvu © evertonfc.com - Andy Johnson

0

Líbilo se

06.11. - 26letý útočník Evertonu, Andy Johnson dnes s Toffees podepsal novou 5letou smlouvu, která ho na Goodison Parku udrží až do roku 2012.

O Johnsona měl s výhledem k lednovému přestupímu termínu zájem West Ham, ale samotný útočník veškeré spekulace odvrátil právě přijmutím nové smlouvy. Ta by ho měla v Evertonu udržet až do roku 2012.

"Jsem absolutně spokojený, pro všechny fanoušky Evertonu to je skvělá zpráva," neskrýval radost ředitel Evertonu Bill Kenwright.

"Díky tomuto kontaktu se nám podařilo udržet našeho nejlepšího hráče. Pokračujeme v budování velkého týmu a Johnson je jeho nedílnou součástí," pochválil Kenwright Johnsonovi schopnosti.

Johnson do Evertonu přestoupil před minulou sezónou z druholigového Crystal Palace a hned v úvodní sezóně se stal nejlepším střelcem Toffees. V letošní sezóně se mu však gólostroj zadrhl a v Premier League se dosud trefil jen jedinkrát, ale díky svému přínosu pro týmu mu patří v základní sestavě Davida Moyese stále místo.

Kam dál?

Ondřej Voska / bbc.co.uk

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Modrak - 07.11. Odpovědět

Aaron: Sirsi spicka urcite Smajlík 7 Smajlík 18

Modrak
Aaron - 07.11. Odpovědět

Everton je špička v PL

Aaron

O něm se hodně psalo v Crystal Palace.

sd. Kančík BLACK

Ashton - Johnson no neměl bych námitky ;), ale AJ se rozhodl správně, v Evertonu je jeho místo.

ronaldo!

Velmi dobrá zpráva, Andy to bude, nebo už je hráč do budoucna. Je dobře že klubu se daří prodlužovat s nejlepšími hráči. Jinak podepsat by měli ještě Lescott s Pienaarem. Je zajímavý že Pienaara Moyes vlastně ani moc nechtěl a teď nechybí skoro vůbec v základu a podává velice slušné výkony. A mimochodem Andy letos dal v PL branku proti Newcastlu. COYB Smajlík 18

Meňa.EFC
Aaron - 06.11. Odpovědět

Tak to si každý fanoušek Toffees si oddychl. Je to dobrá zpráva. Navíc každý angličan je dobrý, když teď Blatter domlouvá s EU o úpravě zákonů

Aaron
Fíla - 06.11. Odpovědět

tjn ale má na lepší klub Smajlík 7

Fíla
Související odkazy
Nejnovější články