Zpět na » Premier League » Heinze zpochybnil setrvání u United

Heinze zpochybnil setrvání u United

0

Líbilo se

22.08. - Gabriel Heinze připustil, že odmítnutí přestupu do Liverpoolu by mohlo znamenat konec působení v týmu United.

Vedení Premier League rozhodlo, že Heinze nemůže nutit United, aby ho prodali jinam.
Argentinec říká: "Toto není válka, ale budu muset zvážit, zda mé setrvání v Manchsteru je pro mne to nejlepší. Nestojím proti United, jediné co jsem chtěl, je zaručení možnosti hledat si jiný klub bez omezení."

Heinze předložil svůj případ o přestupu do Liverpoolu komisi, které předložil dopis od vedení Manchesteru (Davida Gilla), kde je informován, že může opustit Old Trafford za 6,8 milionu liber.
Vedení Premier League ale rozhodlo, že tento dopis neznamená udělení souhlasu k Heinzeho přestupu.

Heinze toužil po přestupu, stejně jako ho chtěl do svého týmu i Rafael Benitez. Jejich touha ale vzala za své, když možnost přestupu rezolutně odmítlo vedení Manchesteru United. Manažer United Sir Alex Fergusson i David Gill jednoznačně odmítli tento přestup, který by v případě realizace, byl prvním přestupem hráče z United do Reds po čtyřiceti letech!

Heinze do Liverpoolu chce to i přesto, že se údajně objevil zájem ze strany francouzského Lyonu. Tyto informace ale hráč popřel a dodal: "Jsem už unavený z toho, jak mně média posílají do Francie, Itálie nebo Ĺ panělska... Nikdy jsem s nikým z klubů v těchto zemích nemluvil, protože mým hlavním zájmem je dostat se do Liverpoolu. Doufal jsem, že budu moci vyjednat přestup do Liverpoolu, ale Premier League bohužel rozhodlo ve prospěch United. Toto rozhodnutí bylo nepříjemné, ale mí právníci stále hledají nějakou možnost, která by byla výhodná pro obě strany."

Heinze je připraven odvolat se proti verdiktu komise Premier League, ale to by znamenalo, že by se projednávání případu mohlo protáhnout a Heinze by nemohl přestoupit. Termín pro přestupy je totiž už 31. srpna. United mají totiž, jako zainteresovaný klub, právo, vyjádřit se ke každému odvolání a jejich reakce by mohla být doručena až po skončení přestupového termínu.

Podle posledních informací, které se objevily i na našem serveru, se do hry o Heinzeho vložil Real Madrid.

Jak vše dopadne a kde vlastně argentinec skončí, vás budeme informovat.

Stanislav Horák / bbc.co.uk

Nejnovější články