Zpět na » Premier League » Arséne Wenger chce finální odpověď a ukončit kolotoč spekulací

Arséne Wenger chce finální odpověď a ukončit kolotoč spekulací

Arséne Wenger chce finální odpověď a ukončit kolotoč spekulací © -

7

Líbilo se

02.08. - VIDEO Manažer Arséne Wenger vyzval kapitána Arsenalu Cesca Fabregase, aby mu sdělil konečné rozhodnutí a ukončil tím spekulace ohledně jeho budoucnosti jednou pro vždy.

Třiadvacetiletý španělský reprezentant se nezůčastnil každoročního přípravného turnaje Emirates Cupu. Fabregas, spolu s Robinem Van Persiem, dostal speciální volno po finálovém utkání světového šampionátu.

Wenger přiznal těsně předtím než kapitán Gunners odcestoval do Jihoafrické republiky, že má touhu odejít a vrátit se do klubu, ve kterém fotbalově vyrůstal a byl v něm vychováván.

"Posledních šest měsíců bylo pro nás velmi složité období," řekl Wenger. "V tuto chvíli je důležité, aby se Cesc Fabregas vrátil než odejde. Rozhovory s hráči musí být soukromé, nemůžu přijít pokaždé, když jsem mluvil s hráčem," dodal.

Barcelona se během posledních týdnů údajně smířila s tím, že španělského tvůrce hry, po kterém moc toužila, nezíská. K celé kauze se vyjádřil i Carlos Puyol, podle něhož Arsenal drží Fabregase v Londýně proti jeho vlastní vůli. Více informací naleznete zde.

V případě, že se rozhodne Cesc Fabregas odejít do Barcelony, bude muset Wenger řešit kromě otázek ohledně stoperské dvojice, kdo ho nahradí a kdo se stane novým kapitánem. Alternativní volbou je český záložník Tomáš Rosický.

Český reprezentant má cit pro hru, myšlenku a hlavně dobré přihrávky podobně jako Fabregas. Rosický by se mohl stát navíc i kapitánem. Tuto roli už si vyzkoušel během letošní přípravy. Cesc Fabregas se musí rychle rozhodnout a není se čemu divit, že chce Wenger rychlé rozhodnutí, vždyť nový ročník Premier League už začíná za 14 dní.

Fabregas by se měl po dovolené vrátit na Emirates Stadium 5. srpna a oznámit "Profesorovi," jak se přezdívá francouzskému manažerovi Wengerovi, své konečné rozhodnutí.

CESC FABREGAS BYL "NASILÍM" OBLEČEN DO DRESU BARCELONY

Kam dál?

Tomáš Reiner / FotbalPortal.cz

Anketa

Rozhodne se Fabregas odejít do katalánského velkoklubu, ve kterém začínal?

Ano (82)

Ano 58,2%

Ne (59)

Ne 41,8%
Celkový počet hlasů: 141
Loading... Uklávám Váš hlas.
Související odkazy
Nejnovější články