Zpět na » Premier League » Manchester United přišel do konce sezóny o útočníka Owena

Manchester United přišel do konce sezóny o útočníka Owena

Manchester United přišel do konce sezóny o útočníka Owena © asakelate.ning.com - Michael Owen

1

Líbilo se

05.03. - NEPŘEHLÉDNĚTE Útočník Michael Owen bude kvůli zranění zadního stehenního svalu chybět Manchesteru United až do konce letošní sezóny. Informuje o tom v pátek agentura Reuters.

Owen ještě v neděli ve finále Carling Cupu s Aston Villou skóroval. Před poločasem ale musel být střídán a jeho místo zaujal Wayne Rooney, který následně rozhodl o vítězství Reds 2:1.

Po sérii vyšetření v pátek trenér Alex Ferguson oznámil špatnou zprávu. "Je to pro Michaela strašná rána. Je to mnohem vážnější, než jsme si mysleli," řekl generální manažer United. Ferguson také potvrdil, že Owen, v pondělí absolvuje operaci a po zbytek sezóny bude mimo hru.

"Bohužel, specialista mi řekl, že budu chybět do konce sezóny," přiznal Owen. "Jsem ale odhodlán vrátit se na začátku té příští v nejvyšší kondici," dodal fotbalista.

Michael Owen přišel do Manchesteru před startem letošního ročníku jako volný hráč z Newcastle United. V devatenácti zápasech pak třikrát skóroval. United se nyní, ve vrcholící sezóně, budou muset spolehnout jen na dva ostřílené útočníky Wayne Rooneyho a Dimitara Berbatova.

Owen také přišel o možnost startu na mistrovství světa v Jihoafrické republice, neboť figuroval v širším kádru trenéra Fabia Capella, který vede anglickou reprezentaci.

/ Mediafax

Nejnovější články