Zpět na » Premier League » Hutchings propuštěn z Wiganu

Premier League - Hutchings propuštěn z Wiganu

Hutchings propuštěn z Wiganu © - Chris Hutchings

0

Líbilo se

05.11. - Po Jose Mourinhovi z Chelsea, Sammym Lee z Boltonu a Martinu Jolovi z Tottenhamu byl dnes dopoledne z Wiganu propuštěn Chris Hutchings, který v létě na lavičce Latics nahradil Paula Jewella. Jako nástupce byl dočasně jmenován asistent Frank Barlow.

Wigan sezónu začal výborně a v prvních čtyřech zápasech získal 7 bodů. V poslední době se však utápěl ve špatných výsledcích, naposledy zvítězil 18. srpna proti Sunderlandu a vytvořil řadu dlouhou 9 ligových zápasů bez výhry. Po sobotní prohře 0:2 s Chelsea dokonce drží sérii 6 proher v řadě. Navíc na konci srpna přišlo i vyřazení z 2. kola Carling Cupu od druholigového Hullu City.

Vedení se tak na základě špatných výsledků rozhodlo spolupráci s Hutchingsem ukončit.

"V poslední době nebyly výsledky ani předvedená hra nic, co by mě potěšilo. Proto jsme se rozhodli k vynucené změně. Rozhodnutí je v nejlepším zájmu klubu a doufáme, že vlije hráčům novou krev do žil," oznámil dnes ředitel Wiganu David Whelan BBC.

Whelan zároveň oznámil, že s Barlowem na stále místo nepočítá a jeho jmenování se týká pouze sobotního zápasu na Tottenhamu.

"Nyní se budu plně soustředit na výběr nového manažera. Musím vás ovšem upozornit, že nijak nebudu komentovat spekulace nebo jména."

Kam dál?

Ondřej Voska / bbc.co.uk

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Magpie - 06.11. Odpovědět

No Wigan je asi největším kandidátem na sestup jejich výkony neodpovídají Premier League. Ale věci se mohou ještě změnit!

Magpie

moc dlouho se tam neohřál

berbatov

Souness je adeptem pokaždé. Jsou to typické mediální hry.

Cottager

no spekuluje se o sounessovi, to bych fanouskum wiganu nepral :-D

cyppisek

Veru, v PL to nebývalo zvykom. Hutchingsovi som držal palce, ale samotný Wigan mi nejak futbalovo nie je sympatický. Nie je tam pravá futbalová trdícia, atmosféra, zázemie. Ak by mi niektorý z tohtoročných týmov v PL nechýbal, tak Wigan by bol jedným z nich.

Desperado74

Asi tak, Wigan se nehodí do EPL a tohle je krok k sestupu. Hutchings v mých očích odváděl dobrou práci, Whelan se špatně rozhodl. Jsem zvědav, kdo bude tím, jenž zachrání Latics od sestupu.

Cottager
Aaron - 05.11. Odpovědět

Další manažer vyhozen. Tohle se dřív nestávalo a moc se mi to nelíbí. Bohužel v PL je velký byznys a pokud to takhle půjde dál, tak se stane velký průšvih

Aaron
Vosky - 05.11. Odpovědět

Myslím, že to ještě není tak hrozné. Lee a Hutchings byli asistenti, to byl risk, nyní už budou jmenováni zkušenější manažeři a ty se v pozici udrží déle. Chelsea bych už nijak neřešil. Jol je prostě vyhozenej, jako loni byl Dowie... brzo.

Vosky
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články