Zpět na » Premier League » Hutchings propuštěn z Wiganu

Hutchings propuštěn z Wiganu

Hutchings propuštěn z Wiganu © - Chris Hutchings

0

Líbilo se

05.11. - Po Jose Mourinhovi z Chelsea, Sammym Lee z Boltonu a Martinu Jolovi z Tottenhamu byl dnes dopoledne z Wiganu propuštěn Chris Hutchings, který v létě na lavičce Latics nahradil Paula Jewella. Jako nástupce byl dočasně jmenován asistent Frank Barlow.

Wigan sezónu začal výborně a v prvních čtyřech zápasech získal 7 bodů. V poslední době se však utápěl ve špatných výsledcích, naposledy zvítězil 18. srpna proti Sunderlandu a vytvořil řadu dlouhou 9 ligových zápasů bez výhry. Po sobotní prohře 0:2 s Chelsea dokonce drží sérii 6 proher v řadě. Navíc na konci srpna přišlo i vyřazení z 2. kola Carling Cupu od druholigového Hullu City.

Vedení se tak na základě špatných výsledků rozhodlo spolupráci s Hutchingsem ukončit.

"V poslední době nebyly výsledky ani předvedená hra nic, co by mě potěšilo. Proto jsme se rozhodli k vynucené změně. Rozhodnutí je v nejlepším zájmu klubu a doufáme, že vlije hráčům novou krev do žil," oznámil dnes ředitel Wiganu David Whelan BBC.

Whelan zároveň oznámil, že s Barlowem na stále místo nepočítá a jeho jmenování se týká pouze sobotního zápasu na Tottenhamu.

"Nyní se budu plně soustředit na výběr nového manažera. Musím vás ovšem upozornit, že nijak nebudu komentovat spekulace nebo jména."

Kam dál?

Ondřej Voska / bbc.co.uk

Související odkazy
Nejnovější články