Nepřihlášen

Nepřihlášen

Zpět na » Premier League » Ideální sestava 9. kola Premier League

Ideální sestava 9. kola Premier League

Ideální sestava 9. kola Premier League © zymbio.com - Richard Dunne

6

Líbilo se

20.10. - Opět jsme sledovali hráče v uplynulém kole Premier League a z nich jsme sestavili nejlepší jedenáctku. Zajímavé je, že se do ideální sestavy probojovali pouze 2 hráči týmů z Big Four.

V 9. kole Premier League se opět zrodily velice zajímavé výsledky a stále se potvrzují slova, že nejvyšší anglická liga bude vyrovnanější než v předchozích letech. Nejlepším gólmanem 9. kola se podle serveru FotbalPortal.cz stal Brazilec Heurelho Gomes, jehož zákroky pomohly Tottenhamu k výhře 1:2 nad posledním Portsmouthem. O jednu z branek se postaral obránce Ledley King, který si svým výkonem zajistil místo v sestavě týdne.

Do ideální jedenáctky se procpal i stoper Richard Dunne. Bývalý kapitán Manchesteru City byl už v klubu po přestupovém období nepotřebným a zamířil do Aston Villy. Liverpoolský klub si teď mne ruce. Nejenže irský obránce odvádí dobrou defenzivní práci, ale střílí i branky. V posledních dvou duelech se prosadil proti svému bývalému klubu a zajistil tak remízu a v 9. kole srovnal skóre v zápase s Chelsea. O druhou branku se pak ještě postaral jeho kolega z obranu Collins a Villans tak celkem překvapivě obrali o body londýnský klub.

Ostře sledované bylo porovnání Blackburnu s Burnley. Derby nakonec lépe dopadlo pro domácí Rovers. Těm vítězství pojistil již v první půli obránce Pascal Chimbonda. Velice důležitým hráčem v tomto souboji byl také David Dunn.

Místo v sestavě by si určitě vysloužil i plážový míč, který zařídil vítězství Sunderlandu nad Liverpoolem. Nakonec jsme ale dali přednost hráči, který asistoval při jediné brance utkání. Darren Bent je velice platným hráčem a angažování ho se projevuje jako velice dobrý nákup. Anglický útočník má už na svém kontě 8 branek z 9 zápasů.

Stoke si v 9. kole vyrovnalo bilanci na 3 výhry, 3 remízy a 3 porážky. Vděčit za to můžou jednatřicetiletému Angličanovi Jamesi Beattiemu. Ten se trefil poprvé v sezóně a rovnou dvakrát. Nejprve v 11. minutě poslal svůj tým z penalty do vedení nad West Hamem. Hammers se však povedlo vyrovnat. A tak na sebe vzal zodpovědnost opět tentýž hráč a zajistil Potters 3 body.

Gomes
Bardsley King Dunne Chimbonda
Dunn Diaby Young
Bent van Persie
Beattie

Kam dál?

Radek Dragoun / FotbalPortal.cz

Související odkazy
Nejnovější články