Zpět na » Premier League » Premier league - Přestupový kolotoč se zastavuje

Premier league - Přestupový kolotoč se zastavuje

0

Líbilo se

29.08. - Přestupový termín se v pátek defintivně zastaví a pro média to znamená jediné - pokusit se přijít se zprávami o možných přesupech, než se rozbouřené vody přestupů definitivně zklidní. Také my přinášíme několik zajímavých informací ohledně přestupových jednání týmů Premier League.

Po pondělní smršti zpráv o případném přestupu Ronaldinha do Chelsea se v tomto směru přestaly objevovat nové zprávy a prozatím je "ticho po pěšině". Podle některých zdrojů, ale i podle vyjádření zástupců Barcelony je ale přestup Brazilce na Stamford Bridge "nepravděpodobný".

Další informace se týkají přestupu Adriana z Interu Milan. Ve hře jsou, po striktním odmítnutí hostování hráče v Arsenalu, ještě West Ham a Manchester City. Kde ale nakonec pětadvacetiletý Brazilec skončí bychom se měli brzy dozvědět.

Dimitar Berbatov
je v hledáčku mistrovského Manchesteru United, kteří za něj nabídli Tottenhamu 22 milionů liber. Proslýchá se ale, že Martin Jol se nechce služeb svého útočníka vzdát a jen nabídka kolem 40 milionů liber by změnila jeho postoj. Podle jiného zdroje už Tottenham odmítl i nabídku zvýšenou na 25M liber.

Julio "Bestie" Baptista je v hledáčku hned několika manažerů. Zatímco Manchester City zatím nepodalo oficiální nabídku, Liverpoolský lodivod Rafael Benitez údajně již svou nabídku předložil. Je ochotný vyplatit 13,5 milionu liber.

Některé internetové zdroje přinesly informaci o chystané výměně mezi Chelsea a Tottenhamem. Směrem Tottenham by se měl vydat Shaun Wright-Phillips, do Chelsea by měl údajně zařídit Jermain Defoe. Dohoda zatím vázne na požadavku Spurs ohledně doplatku, který by měl činit 4 miliony liber.
Nabídku na přestup Defoa podala ale také Aston Villa, která nabízí 11M liber.

Další z "velkých" obchodů se chystá udělat Aston Villa, která zvedla nabídku z 8mi na 10M liber za Curtise Daviese z WBA.

Jens Lehmann se podle serveru "independent.ie" pokouší najít klub, který by jej angažoval ještě do konce přestupvého období. Lehmann, který po opakujících se chybách už nemá tak jisté místo jedničky týmu, by se údajně rád přesunul do jiného klubu.

David Nugent by mohl opustit Pompey. Harry Redknapp se snaží získat peníze na nákup útočníka a Nugent by mohl být jedním z těch, které kvůli tomu Redknapp prodá. Sám Redknapp se k tomuto tématu vyjadřuje vyhýbavě: "Může to být David, může to být kdokoli jiný. Potřebujeme útočníka, který je schopný nastřílet 15 a víc branek za sezonu a pokud se do pátku podaří takového domluvit, pak jej koupíme." Co se Nugenta týká, nabídku 6 milionů liber za něj už předložilo Derby.
Proslýchá se, že by se Redknapp mohl pokusit získat Petera Crouche z Liverpoolu. Rafael Benitez nevyvrátil jeho odchod z Anfield Road, cena by ale neměla být nižší, než 15M liber.

V případě, že získá pracovní povolení, přestoupí pravděpodobně Yakubu Ayegbeni z Middlesborough do Evertonu. Everton by měl Boro za nigerijského útočníka zaplatit 11,5M liber.


Z jiného soudku:

Ăštočník Louis Saha navštěvuje sportovního psychologa kvůli problémům, týkajících se jeho zranění. Fyzicky je Saha už v pořádku, už dvakrát se ale nenechal nominovat k zápasu (ani na lavičku) kvůli psychickým problémům. Dá se do pořádku už před sobotním zápasem proti Sunderlandu?

Na delší dobu mohou přijít ve West Hamu o Kierona Dyera, který má po zákroku bristolského záložníka Jacobsona podezření na zlomeninu nohy. V případě, že se tato informace potvrdí, bude zřejmě muset West Ham ještě neplánovaně využít poslední dva dny otevřeného přestupového okna k hledání náhrady.

Stanislav Horák / fotbalportal.cz

Nejnovější články