Zpět na » Premier League » Modriče z Tottenhamu čeká pauza, zlomil si nohu

Modriče z Tottenhamu čeká pauza, zlomil si nohu

Modriče z Tottenhamu čeká pauza, zlomil si nohu © skysports.com - Luka Modrič

0

Líbilo se

30.08. - AKTUALIZOVÁNO 13:50 - Záložník fotbalistů Tottenhamu Hotspur Luka Modrič si v sobotním ligovém utkání s Birminghamem zlomil nohu a přijde tak nejen o nadcházející zápasy anglické Premier League, ale také kvalifikační duel mistrovství světa.

Chorvatský reprezentant musel opustit hřiště krátce po přestávce zápasu na White Hart Lane. Následné rentgenové vyšetření potvrdilo, že si třiadvacetiletý Modrič zlomil pravou lýtkovou kost. Nyní ho čeká minimálně šestitýdenní pauza, kvůli níž s jistotou přijde o kvalifikační duely mistrovství světa 2010 proti Bělorusku a Anglii.

"Je to, jako by se mi zhroutil celý svět. Budu šest týdnů mimo, hrůza," nechal se slyšet Modrič v rozhovoru pro chorvatský deník Jutarnji List. "Od Leeho Bowyera to nebyl zvlášť agresivní zákrok, ale hodně to bolelo, takže mi hned bylo jasné, že jsem se zranil. Nejhorší na tom všem je skutečnost, že teď budu sledovat zápasy klubu a národního týmu jen z tribuny," dodal.

Modrič patřil v této sezoně ke klíčovým hráčům Spurs, kteří letos vyhráli všechny čtyři ligové zápasy a figurují spolu s Chelsea v čele tabulky.

Kam dál?

/ Mediafax

Související odkazy
Noviny
Nejnovější články