Zpět na » Premier League » Diamanti se stěhuje do Upton Parku

Premier League - Diamanti se stěhuje do Upton Parku

Diamanti se stěhuje do Upton Parku © calciomercato.it - Alessandro Diamanti

0

Líbilo se

28.08. - Přestupová vrátka se pomalu a jistě zavírají a tak kluby využívají poslední chvíle, aby mohly posílit svůj kádr. West Ham United zlákal Diamantiho, který minulou sezónu kopal druhou nejvyšší soutěž v Itálie za Livorno. Upsal se na 5 let.

Alessandro Diamanti můžu považovat minulou sezónu za úspěšnou. Nejenže v 37 zápasech Serie B nastřílel 18 branek, ale dokázal s Livornem postoupil do nejvyšší ligy v Itálii. Jenže té si moc neužije. V neděli oblékl dres Liverna naposledy a v 1. kole proti Cagliari odehrál 78 minut a jeho tým remizoval 0:0.

Nyní se ale stěhuje do Anglie do Upton Parku. Trénovat ho bude jeho krajan Gianfranco Zola. Diamanti již přošel lékařskou prohlídkou a podepsal smlouvu na 5 let. Uvidíme, jak se útočník s výbornou střelou z dálky v Anglii prosadí, jelikož Italům moc ostrovní fotbal nesvědčí.

"Jsem moc šťastný, že jsem ve West Hamu a dostanu šanci hrát za tým Gianfranco Zoly. Vybral jsem si West Ham, protože tradičně hraje skvělý fotbal. Také proto, že jejich fanoušci jsou vášniví stejně jako já," nadšeně prohlásil Diamanti.


Kam dál?

Radek Dragoun / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
- 29.08. Odpovědět

Jsem si říkal jací diamanti Smajlík 3

- 29.08. Odpovědět

A ony to jsou vlastně stejně diamanty...

SIKY_2 - 29.08. Odpovědět

doufam ze weth hamu vystrili co nejlepsi postaveni v tabulce Smajlík 7

SIKY_2
RQ77 - 28.08. Odpovědět

Vybornej hrac o nem jeste uslysite Smajlík 7

RQ77
Nejnovější články