Zpět na » Premier League » John Terry: United čeká tvrdý boj

Premier League - John Terry: United čeká tvrdý boj

0

Líbilo se

30.08. - Obránce londýnské Chelsea označil současné problémy Manchesteru za podobné, jakým čelil jeho tým v loňské sezoně. United podle něj právě zjišťují, jak těžké bude obhájit titul.

Terry byl prý překvapen, jak špatně United do sezony vstoupili. Současná ztráta United na Chelsea je po čtyřech kolech plných 5 bodů. Kapitán Chelsea a anglické reprezentace se domnívá, že ztráta Wayne Rooneyho a Cristiana Ronalda zasáhla United víc, než by si byli ochotni připustit.

"Čekal jsem, že United vstoupí do sezony o něco lépe, ale také je pravda, že spousta týmů přes léto velmi dobře nakoupila a je mnohem těžší vyhrávat," řekl Terry. "Pět bodů je ale vcelku hodně po odehrání tak málo zápasů. Pro United bude velmi těžké tuto ztrátu dohnat a bude velmi těžké tuto ztrátu dohánět. Je zřejmé, že ztratili "jiskru", obzvláště při absenci Ronalda a Rooneyho. United jsou velmi dobří v přechodu do útoku a protiútocích a stále nebezpeční. Bez těch dvou ale mnohem méně. Chybí jim více, než by si dokázali připustit.", řekl Terry.

Terry dále varoval United, že jeho tým se bude jen zlepšovat. Chelsea, která získala zatím 10 z 12ti možných bodů, naposledy porazila doma Portsmouth a teď je čeká zápas v Aston Ville.

"To, co mně k takové myšlence vede je to, že jsme dokázali získat na United takový náskok a přitom jsme ani zdaleka nehráli tak dobře," připustil Terry. "United možná měli na to, porazit Portsmouth venku, ale získali pouze bod. Pompey si možná nadruhou stranu zasloužili bod u nás, ale vyhráli jsme my. To ukazuje sílu našeho týmu."

Podle Terryho není možné po celou sezonu dělat vše správně a předvádět skvělý fotbal. "Občas jsou prostě zápasy, kdy je nutné o body bojovat.", dodal. A vůli po vítězství a bojovného ducha Chelsea upřít nelze.

Stanislav Horák / premierleague.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články