Zpět na » Premier League » Zprávičky z Premier League 3

Zprávičky z Premier League 3

0

Líbilo se

05.09. - Nedávno jsme vám přinesli menší souhrn toho, co se událo v Premier League a co se událo na přestupovém poli týmů PL. A jelikož se v této soutěži pořád něco děje, připravili jsme další souhrn všeho možného, co se stalo a přihodilo tentokrát...

Sir Alex Ferguson připustil, že rychlý prodej obránce Jaapa Stama do Lazia byl chybou. Krok, kteří mnozí považovali za jeden z velkých přehmatů a chyb během více než dvacetiletého působení u týmu United, byl nyní potvrzen samotným Fergusonem. I když mírní tuto chybu tvrzením, že nabídka 16,5 milionu liber za devětadvacetiletého obránce byla "příliš dobrá, než aby se odmítla. Ale pokud se na nej podívám dnes, kdy hraje v Ajaxu ve stále výtečné formě, musím připustit, že z fotbalového hlediska to byla chyba."


Dalším z hráčů, kteří podepsali nový kontrakt ve svém klubu je Jermaine Jenas. Záložník podepsal dnes odpoledne novou pětiletou smlouvu a zůstane tedy u Tottenhamu minimálně do roku 2012. Spokojený Martin Jol ihned vysekl svému hráči poklonu: "Jsme velice rádi, že Jermaine svázal svou budoucnost právě s námi. Je velmi talentovaný, pozitivně motivovaný a stále se chce učit nové věci a zlepšovat." Jenas, který byl po podpisu v dobré náladě, podotknul: "Jsem zde velmi spokojený a rád zůstanu u týmu i v budoucnu, třeba i do konce kariéry."


Wayne Bridge, zraněními neustále sužovaný hráč londýnské Chelsea se chce nejpozději do měsíce vrátit na hrací plochu. Bridge se pomalu rehabilituje poté, co prodělal operaci kyčle a vynechal značnou část uplynulé sezony a začátek té aktuální.


Rovněž Steve Finnan, který se potýkal se zraněním nohy, se vrací do kondice a je možné, že zasáhne už do středečního zápasu proti České Republice. "Léčit se bude i nadále v Liverpoolu, jeho stav budeme ale neustále sledovat," prohlásil trenér Ireské reprezentace Steve Staunton.


Ăštočník Liverpoolu a španělské reprezentace Fernando Torres se lehce zranil při tréninku reprezentace poté, co jej nešetrně atakoval spoluhráč David Albelda. "Nejdříve jsem tomu nevěnoval pozornost, ani jsem to necítil," řekl o svém zranění Torres. "Odpoledne mne to ale začlo bolet a doktor mě ujistil, že to sice může bolet, ale není to nic vážného. Dnes mám ale nařízen menší odpočinek, v sobotu budu ale plně připraven."

Spekulace:

Nové a nové spekulace se rodí okolo Michaela Ballacka poté, co jej Chelsea nezařadila na soupisku pro Základní fázi Ligy Mistrů. Nejprve španělská média přinesla zprávy o tom, že je Ballack dohodnutý s Realem na lednovém přestupu, nyní se podle těch italských chystá na hostování do Juventusu. Chystá se další spekulativní kampaň, jako tomu bylo u Arjena Robbena?

Kolem Chelsea se v poslední době objevuje víc takových zpráv. Další z nich je opomíjení Andriye Shevchenka, který tuto sezonu ještě neodehrál jediný zápas. Sám Shevchenko pro ukrajinské rádio prohlásil: "Nevím, proč mně nestaví. Nerozumím tomu, ale zůstávám klidný a čekám dál na svou šanci."

Další ze spekulací se objevila ohledně vycházející Barcelonské hvězdy, Giovani dos Santose, kterého má v hledáčku jeden z týmů Premier League. Hovoří se jmenovitě hlavně o Liverpoolu a Chelsea, kteří mají údajně zájem vyplatit odstupné ve výši 20 milionů liber.

Stanislav Horák / newsnow.co.uk, fotbalportal.cz

Nejnovější články