Zpět na » Premier League » Wenger zůstává na Emirates!

Wenger zůstává na Emirates!

0

Líbilo se

06.09. - BBC Sport dnes v poledne přinesl informaci, že Arsene Wenger souhlasil s prodloužením smlouvy v Arsenalu. Oficálně informace sice nebyla potvrzena, zdá se ale, že v tomhle případě se o pouhou spekulaci jednat nebude.

Oficiální informaci o Wengerově prodloužení smlouvy by měl klub oznámit do dvou dnů.

"Nová smlouva zajišťuje Wengerovi přijem minimálně ve výši 4 milionů liber za rok," řekl sportovní redaktor BBC Mihir Bose.

"Načasování podpisu není velkým překvapením, protože když prodlužoval Wenger smlouvu naposledy, taky bylo těsně před vypršením stávajícího kontraktu."

Podle Boseho prodělal Arsenal pod Wengerovým vedením herní revoluci a prošel také změnou herního stylu.
Bose dodal:"Wenger chce s Arsenalem vyhrát Ligu Mistrů. Chce se zapsat do historie klubu a zařadit se vedle Herberta Chapmana, bývalého velmi úspěšného manažera Gunners mezi giganty tohoto londýnského klubu.

"V souvislosti s Wengerem se mluvilo o Realu Madrid, mluvilo se i o možnosti, že by se mohl stát trenérem anglické reprezentace. Všechno tohle se zdá nepravděpodobné, protože Wenger nikdy neporušil kontrakt."

Spekulace ohledně jeho setrvání na Emirates bylo také podpořeno situací v Arsenalu. Letní odchod Thierry Henryho nebo víceprezidenta Arsenalu Davida Deina, který Wengera do klubu přivedl. Nyní se zdá, že Wenger bude pokračovat dál ve své práci dokud to půjde.

Stanislav Horák / bbc.co.uk, fotbalportal.cz

Nejnovější články