Zpět na » Premier League » Malouda: Juventus? Proč ne!

Malouda: Juventus? Proč ne!

Malouda: Juventus? Proč ne! © goal.com - Florent Malouda

0

Líbilo se

27.02. - Francouzský křídelní hráč Florent Malouda si přeje, aby ho z Chelsea koupil Juventus Turín. Levonohý fotbalista po svým příchodu na Stamford Bridge strádá poté, co se nedokázal prosadit do základní sestavy a spíše vysedává na lavičce náhradníků.

O jeho odchodu do Turína již před několika měsíci informovaly anglická média, nicméně v té době se jednalo pouze o spekulace. Soupeř Chelsea v osmifinále Ligy mistrů by možná o nákupu uvažoval, londýnský celek by si ale nesměl říci přemrštěnou cenu.

Malouda prozradil, že o svém odchodu z klubu přemýšlí a vůbec by se nezlobil, kdyby zamířil do italského velkoklubu, jakým Juventus Turín je.

Slyšel jsem různé spekulace, ale nemůžu říci, že by mě tato myšlenka nenapadla,“ řekl Malouda pro Tuttosport. „Ale je obrovský rozdíl mezi spekulací a aktuální nabídkou. Juve je skvělý tým, ale je tu také Chelsea, pro kterou je Juventus nyní rivalem. Uvidí se po odvetě. Stále tu jsou čtyři měsíce, ve kterých se dá o tom popřemýšlet. Nezapírám ale, že bych chtěl hrát častěji.“

Kam dál?

Více informací o Chelsea FC naleznete zde.

Jakub Košťan / goal.com

Související odkazy
Nejnovější články