Zpět na » Premier League » Scolari o příchodu Teveze nic neví

Scolari o příchodu Teveze nic neví

Scolari o příchodu Teveze nic neví © goal.com - Luiz Felipe Scolari

0

Líbilo se

30.01. - V neděli se fotbaloví fanoušci Premier League mohou těšit na prestižní duel mezi Liverpoolem a Chelsea. Kouč londýnského celku na tiskové konferenci prozradil, že o možném příchodu Carlose Teveze na Stamford Bridge nic neví.

Luiz Felipe Scolari si nemyslí, že by Chelsea nyní byla v herní krizi a zároveň prozradil, že o příchodu Carlose Teveze na Stamford Bridge nic neví. Britská média začala spekulovat, že Blues by mohl posílit tento argentinský útočník.

Na páteční tiskové konferenci odpovídal Scolari na otázky týkající se nadcházející duelu proti Liverpoolu a vysvětloval, proč Chelsea v letošní sezóně s týmy z „Big four“ jednou remizovala a třikrát prohrála.

Protože jsem prohrál,“ řekl Scolari. „Protože jsem tým nedokázal připravit. Nehráli lepé než ostatní týmy.“

„Big Phil“ vyslovil spokojenost s postavením Chelsea v tabulce, když přeskočili svého nedělního soupeře díky lepšímu skóre. Dokáží Blues dohnat i Manchester United?

Je to pro nás velmi dobré. Když jsme začínali zápas proti Middlesbrough, byli jsme pod mírným tlakem, protože v té době jsme byli až na čtvrtém místě. Pamatuji si, že Villa vyhrála a ostatní týmy byly před námi. Když vyhrajeme, udržíme si druhé místo. To by bylo velmi dobré.“

Kouč Scolari se také vyjádřil k možnému příchodu Carlose Teveze, který v Manchesteru United v poslední době nedostal moc šancí hrát a spekuluje se o jeho odchodu z Old Trafford.

Podívejte, nic nevím. Je to pro mě novinka, jsem trenér! Jsem zde pět nebo šest hodin denně a nevím to.“

Kam dál?

Více informací o Chelsea FC naleznete zde.

Jakub Košťan / goal.com

Související odkazy
Nejnovější články