Zpět na » Premier League » Tottenham má zájem o Palaciose

Tottenham má zájem o Palaciose

Tottenham má zájem o Palaciose © -

0

Líbilo se

20.01. - Manažer Tottenhamu Hotspur Harry Redknapp dnes oficiálně potvrdil zájem londýnského klubu o honduraského ofenzivního záložníka Wiganu Wilsona Palaciose. Podl anglického manažera už k přestupu zbývá jen souhlas samotného hráče.

Sám Palacios by si ovšem v tabulce pohoršil a to dost výrazně - ze sedmého Wiganu by přestoupil do 16. Tottenhamu. To by ještě nebylo tak hrozné, kdyby Spurs neměli stejně bodů jako poslední WBA.

S dohodou klubů ovšem problém nebyl, Tottenham už se údajně s Latics dohodl na přestupové částce 14 milionů liber a čeká se na souhlas Palaciose.

"Co vím, tak jsme se domluvili na přestupové částce a ředitel by měl nyní vyjednávat o smlouvě pro hráče. Věřím, že se nám Wilsona podaří získat," prozradil Sky Sports Harry Redknapp.

"Je to skvělý hráč, máme o něj velký zájem a je naším číslem jedna na seznamu," dodal 61letý manažer.

Tottenham se v minulých dnech už pokusil získat Craiga Bellamy, nakonec ho ale přeplatil Manchester City, který je tím pádem nejblíže získání útočníka West Hamu. "Craiga jsem hodně chtěl. Byl bych moc rád, kdyby přišel," povzdechl si Redknapp.

"Je to skvělý hráč a hlavně bojovník. Vždy chce vyhrát a má skvělé schopnosti. Jenže, když někoho chce Manchester City, je těžké uspět. To je jiný level."

Citizens by se navíc mohli vložit i do přestupu Palaciose. Nedostatkem financí určitě trepět nebudou.

Kam dál?

Ondřej Voska / teamtalk.com

Nejnovější články